piątek, 17, sierpień 2018

Podsumowanie dwóch kolejek.

 

 

 

 

Pierwszy miesiąc rozgrywek za nami. Dwie kolejki uformowały tabelę i mniej więcej pozycje poszczególnych drużyn. Należy pamiętać, że po świętach do rozgrywek dołączą jeszcze dwie drużyny i mogą to być młodzi gniewni.

 

Większa liczba drużyn sprawia, że ten sezon w końcówce będzie bardziej ekscytujący. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że do dalszych rozgrywek wchodzą tylko cztery zespoły.

 

W pierwszej odsłonie na czoło tabeli wysuwają się drużyny Ergon, w 100% zdał listopadowy egzamin. Dwa spotkania za trzy punkty i jedno za dwa po zaciętym meczu z Metalpolem. Kolejnymi drużynami walczącymi o najwyższe miejsce są Hutchinson i Paradox. Również skuteczność na 100%. Oba spotkania z kompletem punktów.

 

W środku tabeli uplasował się Metalpol, który zaliczył pierwszy mecz na celujący, a drugie spotkanie oddał zawodnikom żywieckiego Ergonu, ale odebrał im jeden punkt. Kolejne miejsca zajmują drużyny, które dotychczas nie zdobyły żadnego punktu, ale z przeszłości pamiętamy, że wszystkie te drużyny mają ambicję i ochotę do walki. Jeszcze przed nimi kilka spotkań i można zarobić max. 18 punktów (w przypadku Spartan 15 punktów).

 

Przed nami w miesiącu grudniu trzy piątkowe wieczory, gdzie będzie można pokibicować zaprzyjaźnionym drużynom. Zapraszamy na halę przy Gimnazjum w Cięcinie.  

 

Miesiąc z ALS

fiddler

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia