niedziela, 22, kwiecień 2018

Najmłodsi ligii rozkręcją się.

 

 

Nieuchronnie koniec sezonu siatkarskiego zbliża się ku końcowi. To samo jest w naszej lidze, jeszcze tylko trzy piątkowe wieczory i rozgrywki fazy zasadniczej przejdą do historii. W kwietniu czekają nas play-offy i finały.

 

Zanim jednak to się stanie, musimy dokończyć rozgrywki fazy zasadniczej. Tegoroczne rozgrywki trochę się przedłużyły, a to za sprawą większej liczby drużyn niż w ostatnich latach. Młodzi adepci "sztuki" siatkarskiej z MKS Żywiec dołączyli w tym sezonie do ALS-u Cięcina i właśnie kończą swoje spotkania z pozostałymi drużynami. Cieszy fakt, że są nowe drużyny i to bardzo odmłodzone. Chłopaki grając w naszej lidze pomału oswajają się z grą w lidze, a przez to uczą się opanowywać emocje, które towarzyszą każdej z drużyn na boisku.

 

W ubiegły piątek MKS II przebił szkalny sufit, zdobywając pierwsze punkty. Gdyby nie ich rozluźnienie i pewność siebie mogli by utrzeć nosa klkukrotnemu mistrzowi naszej ligi Jesieni. Skończyło się tylko na 3:2 dla starszych kolegów.

 

Czołówka tabeli jest już pewna swojego wejścia do play-off.Natomiast drużyny z dołu tabeli walczą teraz o najlepszą lokatę w tym sezonie.

 

Zapraszamy do kibicowania - faza zasadnicza jeszcze trwa.

Szklany sufit przebity

fot. K.W.

fiddler

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia