poniedziałek, 18, luty 2019

Wszystkie drużyny mają takie same szanse.

 

 

 

 

Półmetek drugiej fazy tegorocznych rozgrywek czyli play-off zakończył się jak w powieści dramatycznej. Były emocje, nerwy i zakończenie, które przed 18.00 w ubiegły piątek mało kto wierzył.

 

Pierwsze spotkanie pomiędzy faworytem tegorocznej edycji ERGONEM, a METALPOLM zakończyło się po czterech setach. Triumf świętowała drużyna „żeliwa”. Wygrywając trzy sety przybliżyła się do finału, aby powalczyć o pierwsze miejsce. Dramaturgia gry była bardzo duża, a i emocje po obu stronach dały się we znaki dla zawodników. Ergon mając po pierwszej serii cztery punkty i nie tracą w poprzedniej fazie żadnego meczu był niejako z automatu faworyzowany do zwycięstwa w tym pojedynku. W okrojonym dość mocno składzie zawodnicy Metalpolu przyjęli sobie za punkt honoru wygranie za najwyższą stawkę czyli za trzy punkty. Plan zrealizowany, udało się. Teraz mecz rewanżowy da przepustkę jednej z drużyn.

 

Suma punktów obu drużyn jest taka sama czyli cztery. Rozstrzygnięcie przyniesie dopiero rewanż. Ze względów organizacyjnych kolejne spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19.30 w piątek przed finałem.

 

Drugą parą półfinałową jest PARADOX i HUTCHINSON. Spotkanie zakończyło się walkowerem dla PARADOXU. W tym przypadku komentarz i relacja są zbędne ze względu na sytuację do której doszło.

 

Obie drużyny mają szanse zagrać w finale o miejsce pierwsze. Do meczu rewanżowego dojdzie już w ten piątek 20 kwietnia o godz. 19.30.

 

Zapraszamy na kolejne spotkania:

 

PARADOX – HUTCHINSON: 20 kwietnia godz. 19.30

 

ERGON – METALPOL: 27 kwietnia godz. 19.30

 

fiddler

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia