środa, 22, listopad 2017

Wyniki konkursu organizowanego przez Przedszkole w Wieprzu.


Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie naszym konkursem. Otrzymaliśmy 207 prac plastycznych, z których niezależna komisja nagrodziła 54. Ze względu na różnorodność prac i oryginalną  pomysłowość, wybór był bardzo trudny, dlatego postanowiliśmy nie przyznawać pierwszych miejsc, tylko nagrodzić wszystkich laureatów jednakowo. Rozdanie nagród 21.04.2009 w Budynku Wielofunkcyjnym w Brzuśniku o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.

Lista laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kocham Drzewa”
Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie naszym konkursem. Otrzymaliśmy 207 prac plastycznych, z których niezależna komisja nagrodziła 54. Ze względu na różnorodność prac i oryginalną  pomysłowość, wybór był bardzo trudny, dlatego postanowiliśmy nie przyznawać pierwszych miejsc, tylko nagrodzić wszystkich laureatów jednakowo. Rozdanie nagród 21.04.2009 w Budynku Wielofunkcyjnym w Brzuśniku o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.

Imię i nazwisko dziecka Przedszkole
1. Monika Targosz                  Przedszkole w Ślemieniu
2. Julia Hyrlik                           Przedszkole w Ślemieniu
3. Kinga Kachel                      Przedszkole w Ślemieniu
4. Agata Kupczak                    Przedszkole w Przybędzy
5. Sandra Bernad                   Przedszkole w Przybędzy
6. Jakub Rypień                      Przedszkole w Przybędzy
7.  Marek Habiciak                  Przedszkole w Rychwałdzie
8. Piotruś Satława                  Przedszkole w Rychwałdzie
9. Martyna Skrzypek                Przedszkole w Cięcinie
10. Maciej Bojda                     Przedszkole nr 1 Wieprz
11. Jakub Włoch                     Przedszkole nr 1 Wieprz
12. Magdalena Dobija           Przedszkole nr 1 Wieprz
13. Aleksandra Caputa         Przedszkole nr 1 Wieprz
14. Anna Hnenna                   Przedszkole w Milówce
15. Zuzanna Witos                 Przedszkole w Milówce
16. Dagmara Hankus           Przedszkole w Milówce
17. Magdalena Kupczak       Przedszkole w Żabnicy
18. Amalia Kreczkowska      Przedszkole w Żabnicy
19. Alicja Cwajna                   Przedszkole w Krzyżowej
20. Martyna Gibas                 Przedszkole w Radziechowach
21. Łucja Płonka                    Przedszkole w Radziechowach
22. Mateusz Kubielas           Przedszkole w Okrajniku
23. Justyna Spychała            Przedszkole w Okrajniku
24. Michał Rodak                   Przedszkole w Łękawicy
25. Adrian Wrzeszcz              Przedszkole w Juszczynie
26. Martyna Bułaczyńska      Przedszkole nr 1 Żywiec
27. Julia Zięba                        Przedszkole nr 1 Żywiec
28. Wiktoria Kiełtucka            Przedszkole nr 11 Żywiec
29. Maria Kajdas                    Przedszkole w Leśnej
30.  Karolina Jagosz              Przedszkole w Jeleśni
31. Zosia Stanek                    Przedszkole nr 8 Żywiec
32. Martyna Cieślik                Przedszkole nr 6 Żywiec
33. Anna Sobel                       Przedszkole nr 6 Żywiec
34. Dominika Duraj               Oddział Przedszkolny w Brzuśniku
35. Maksymilian Murański   Oddział Przedszkolny w Brzuśniku
36. Julita Fluder                     Przedszkole w Bystrej
37. Karolina Kita                    Przedszkole w Węgierskiej - Górce
38.  Martyna Żur                     Przedszkole nr 2 Wieprz
39. Zuzanna Furgała             Przedszkole nr 2 Wieprz
40. Izabela Krzus                   Przedszkole nr 2 Wieprz
41. Dominika Figura             Przedszkole nr 2 Wieprz
42. Dariusz Białożyt               Przedszkole w Szarem
43. Dawid Plata                      Przedszkole w Szarem
44.Paulina Śleziak                 Przedszkole w Ciscu
45. Paula Cynkier                   Przedszkole w Pietrzykowicach
46. Dagmara Drewniak        Przedszkole w Czernichowie
47. Magdalena Widuch         Przedszkole w Pewli Ślemieńskiej
48. Karolina Lipieńska         Przedszkole Sióstr Serafitek Żywiec
49. Julia Krzyżowska             Przedszkole w Sopotni Wielkiej
50. Piotr Mizia                         Przedszkole w Sopotni Wielkiej
51. Regina Szmelter             Przedszkole w Kocierzu Moszczanickim
52.Magda Czarnota               Przedszkole nr 10 Żywiec
53.Pioterek Zawada              Przedszkole w Kamesznicy
54. Żaneta Biernat                 Przedszkole w Rychwałdku

Barbara Pietrysko

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia