sobota, 18, listopad 2017

Przygotowania do pierwszego rajdu portalu wkraczają w decydującą fazę.

Już 9. maja wyruszymy na kilka tras biegnących po stokach gór otaczających Cięcinę. Będziemy porządkować szlaki, wędrować, ale również - mamy nadzieję -  dobrze się bawić.

Rajd zaplanowaliśmy w formie gwiaździstej - kilka tras zaprowadzi nas do wspólnego miejsca spotkania, którym będzie pole biwakowe, gdzie odbędzie się piknik z ogniskiem i koncertem góralskiej kapeli. Plan I Wiosennego Rajdu Portalu "ciecina.eu":

9:00 - Wymarsz poszczególnych grup spod SP nr 1 i SP nr 2, a także SP w Brzuśniku na trasy rajdu, którymi będą:

- szlak papieski,

- czerwony  - główny szlak beskidzki,

- trasa grzbietem Magury od strony Brzuśnika.

13:00 - Spotkanie grup na Ficońce i zejście na pole biwakowe w Cięcinie

14:00 - Rozpoczęcie ogniska przygotowanego dla uczestników Rajdu

15:00 - Występ kapeli góralskiej

Śmieci będą zbierane do zapewnionych przez Organizatorów worków. Uczestnicy otrzymają od nas również niezbędne do pracy rękawiczki. Pełne worki zostawimy w ustalonych  miejscach, skąd będą je zabierać samochody terenowe obsługi Rajdu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Rajd, a zwłaszcza naszych stałych czytelników - będzie to świetna okazja do poznania i zintegrowania społeczności, która powstała wokół portalu ciecina.eu

 

 

 

Komentarze   

0 #15 CinCina 2009-05-11 15:29
do:wokul
Dziękuje i pozdrawiam:-)
0 #14 slavko 2009-05-08 23:15
Jeszcze dziś rano byłem pełen optymizmu,że uda mi się wykręcić od pracy jutro i udać się na Rajd by poznać osobiście Raptora, Harnasia i inne znane mi tylko z komentarzy osoby...niestet y siła paskudnego kapitalizmu zwyciężyła i muszę udać się do mniej pożytecznej pracy. Życzę Wam Wszystkim a szczególnie Tobie Harnaś by uczestnicy dopisali i wszystko przebiegło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.P owodzenia!!
0 #13 woql 2009-05-08 22:45
Hej - w sprawie materiałów historycznych - zachęcam do "przegrzebania" monografii i jej części historycznych - nie ma chyba większego opracowania historycznego (poza książką księdza Buby o naszej parafii).
0 #12 solitarius 2009-05-08 22:26
nie uważam że z daleka widac wiecej wydaje mi sie że ludzie patrzacy z boku czesciej krytykuja niz chwala;-)poza tym jest takie fantastyczne powiedzenie ktore pamietam jeszcze z rekolekcji a brzmi ono: pilnuj siebie będziesz w niebie... życze wlasnie tego panu panie sołtysie
co do reszty to do zobaczenia jutro:-) pozdrawiam
0 #11 sołtys 2009-05-08 21:37
Naprawde,czasem z daleka widać lepiej problemy danej miejscowości.
0 #10 ziom 2009-05-08 21:16
Panie sołtys naprawdę przestań już mieszać.Bardzo sie ci chwali że działasz dla Milówki ale skoro nic nie robisz pożytecznego dla Cięciny to przynajmniej nie przeszkadzaj.Pi lnuj sobie swoich osiągnięć w Milówce nas nie pouczaj bo Cię tu nie chcemy.Pa!
0 #9 sołtys 2009-05-08 20:11
Wiesz skąd się bierze wzajemna agresja,po prostu z wzajemnej nieznajomości celów i bliżej siebie nawzajem.Raptor myślisz,że to przyjemne jak za blokadę rozbierają Ci 5 razy samochód.
A po co to,wiesz ja 13 lat wykupuję działki pod drogę i też jestem wściekły,że ludzie nie rozumieją potrzeby budowy tej drogi.Zostały mi tylko dwie i będzie można spokojnie objechać Centrum Milówki.8 lat czekam aż wykupimy następne działki pod skansen w Milówce,wreszci e finał.Tylko ja rozmawiam z Tymi ludźmi i płacimy im godziwe ceny.
I taka jest różnica,nikt nie lubi gdy go się stawia pod ścianą.
Myślę,że wzajemne poznanie celów do których się dąży powoduje zmniejszenie agresji.Pozdraw iam!
0 #8 Raptor 2009-05-08 19:50
Panie Tadeuszu. Po raz pierwszy pod Pana komentarzem z czystym sumieniem mogę wcisnąć "Popieram"
0 #7 sołtys 2009-05-08 19:33
Na super nowej jeżeli zadasz sobie tyle trudu znajdziesz fotki i opis tego co potrafiliśmy zrobić bez pomocy Gminy.Artykuł ten nosi nazwe oczyszczenie w Milówce.
Małe piwo z artykułem,ale jak widzę,że od trzech lat nikt nie wysypał tam popiołu.Jak wieczorem babcia idzie z wnuczkę i przy pomocy kija wrzucają śmieci do kosza.To jest piekne,wiesz dlaczego ludzie szanują ta prawie 1 hektarową przestrzeń bo sami na niej pracowali by było normalnie.
Zabawa też będzie,grochówk a i piwo.
Najważniejsze dla mnie jest aby ludzie poczuli się gospodarzami i szanowali swoją pracę.Odpukać od trzech lat nikt nie połamał ławek.
Życzę aby i Wam się udało i serdecznie pozdrawiam mieszkańców Cięciny.Tadek Butor
0 #6 CinCina 2009-05-08 19:11
No dobra spoko ale nie musisz się tak chwalić że, przyjdzie 100 osób? nie ważna jest ilość tylko jakość. Najważniejsza jest dobra zabawa a nie tylko pokazówa.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia