sobota, 21, październik 2017

Na granicy Przybędzy i Cięciny.

 

 

 

Wczoraj około 15.30 pod wiaduktem drogi ekspresowej S-1 doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem 43-letniego mieszkańca Węgierskiej Górki. Na skutek uderzenia samochodu w betonowy filar wiaduktu kierowca poniósł śmierć na miejscu. Policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

 

Wypadek Graniczna JPII.
 
Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw golfem, 43-letni mieszkaniec Węgierskiej Górki, na prostym odcinku drogi, z nieustalonej przyczyny, zjechał na pobocze i uderzył w betonowy filar wiaduktu. W wyniku zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu. Czynności procesowe na miejscu prowadzili żywieccy policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy. Teraz śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
 
Wypadek Graniczna JPII.
źródło: zdjęcia i informacje techniczne - Żywiec 112
 
Jest to już ósmy wypadek śmiertelny, do którego doszło od początku roku na drogach naszego powiatu, dlatego apelujemy o rozsądek i rozwagę. Pamiętajmy, że wystarczy chwila naszej nieuwagi, aby narazić siebie lub innych uczestników ruchu drogowego na utratę zdrowia czy nawet życia. 
 
Źródło: KPP Żywiec

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia