wtorek, 16, październik 2018

Wsparcie dla OSP.

 

 

 

 

Do końca 2017 roku zostało już tylko kilkanaście dni. Strażacy z OSP Cięcina już niebawem rozpoczną rozprowadzanie kalendarzy wśród mieszkańców naszej miejscowości. Druhowie w ciągu dwóch pierwszych weekendów Grudnia odwiedzą domy mieszkańców Naszej wsi niosąc noworoczne życzenia. Kalendarz jest formą cegiełki która wspomaga rozwój naszej jednostki, dzięki czemu podnoszone jest bezpieczeństwo mieszkańców naszej miejscowości oraz całej Gminy. Dziękując wszystkim za okazane dotychczas wsparcie finansowe naszej działalności prosimy o dalszą pomoc i wspieranie naszej dobrowolnej działalności.

 

Zebrane w ubiegłych latach środki przeznaczone zostały na zakup niezbędnego sprzętu ratowniczo - gaśniczego, nowych ubrań specjalnych oraz doposażeniu w brakujący sprzęt ratownictwa technicznego wykorzystywanego podczas działań związanych z wypadkami samochodowymi.

 

W najbliższych latach, Nasza jednostka planuje zakup nowego Samochodu do ratownictwa technicznego, wzmożony ruch tranzytowy na drodze S1 biegnącej przez naszą gminę spowodował znaczny wzrost zdarzeń drogowych. Dlatego naszym celem na najbliższe lata jest zakup samochodu typowo technicznego.

 

Jednostki OSP to stowarzyszenia, które nie mają stałego, płynnego finansowania. Jedyną formą zarobkowania przez nas jest zbieranie funduszy od sponsorów oraz mieszkańców.

 

Prosimy o przekazanie 1% na rzecz OSP Cięcina. Osoby, które zechcą nas w ten sposób wesprzeć nic nie tracą, a mogą pomóc sobie, bo przecież każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Wspólnie możemy sprawić, że będą jej udzielać osoby odpowiednio przeszkolone i wyposażone w niezbędny sprzęt.

 

W deklaracji PIT jako OPP wybierz więc OSP Cięcina.

Nazwa OPP Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

KRS: 0000124183

Informacje uzupełniające: OSP Cięcina ul. św. Floriana 8, 34-350 Cięcina , województwo śląskie.

 

Szymon Noga, Prezes OSP Cięcina

 

osp 1 strona

 

osp 2 strona

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia