piątek, 21, wrzesień 2018

Kolejny piknik integrujący rodziny i sąsiadów.

 

 

 

 

 

W ubiegłą niedzielę pomimo niepewnej pogody, piknik organizowany przy parafii w Cięcinie przyciągnął wiele osób. O godz. 15.00 gości przywitał ks. proboszcz Stanisław Bogacz oraz Wójt Piotr Tyrlik. Obecny był również Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. 

 

Na podwórku plebańskim można było wysłuchać koncertów dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Wystąpiła scholka parafialna Anielskie Nutki, która miała swój większy publiczny debiut na dużej scenie tydzień wcześniej podczas wystawy o Janie Pawle II na żywieckim rynku. Później można było wysłuchać bardzo energicznych zuchów, które rozbudziły niektórych uczestników pikniku swoimi donośnymi głosami.

 

Bardzo ciekawy występ zaprezentował zespół z Wierchy Milówki, który aranżacją i piosenkami przedstawił życie dawnych górali żywieckich. Na koniec wystąpił zespół Puls Boga z Cisca, który zakończył rodzinny piknik. Niebo zakończyło cała imprezę „lekkim prysznicem”, który wstrzymał go na czas trwania pikniku.

 

 

Parafialne Święto Rodzin

fot:A. Pietraszek

fiddler

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia