sobota, 24, sierpień 2019

Przewozy autobusowe nieco dłużej.

 

 

 

 

 

Koleje Śląskie oświadczyły, że zgodnie z informacjami przekazanymi przez zarządcę infrastruktury, PKP Polskie Linie Kolejowe, prace modernizacyjne prowadzone na odcinku pomiędzy Żywcem a Zwardoniem ulegną przedłużeniu, co spowoduje konieczność dalszego funkcjonowania Zastępczej Komunikacji Autobusowej na tym odcinku.

 

remont_toryzdj. CTL Logistic

 

Powrót pociągów po racach modernizacyjnych pomiędzy Żywcem a Węgierską Górką, planowany pierwotnie na 15 listopada został przesunięty o kilka dni. Według PKP PLK kolejnym realny termin oddania szlaku do eksploatacji został wyznaczony 21 listopada, czyli w przyszłą środę. Najprawdopodobniej więc do tego czasu więc zatem zamiast pociągów KŚ pomiędzy Żywcem a Zwardoniem nadal będą musiały kursować zastępcze autobusy. Przypomnijmy, że prace remontowe rozpoczęły się 7 sierpnia.

 

remont_toryzdj. CTL Logistic

 

– Mamy nadzieję, że 22 listopada nasze pociągi będą mogły już wrócić na szlak. Szczegółowy rozkład jazdy dla linii S5 jest dostępny w liniowym rozkładzie jazdy. Dodatkowo informujemy, że w dniach 14 i 15 listopada droga pomiędzy Rajczą a Zwardoniem będzie zamknięta z uwagi na wykonywanie nowej nawierzchni. Z tego względu nasze autobusy zastępcze mogą kursować z opóźnieniami, będziemy też wprowadzać dodatkowe kursy na odcinku Laliki – Rajcza – informuje biuro prasowe przewoźnika na stronie internetowej.

 

źródło: silesia info transport

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia