sobota, 24, sierpień 2019

Ze Szkołą Tańca Swing.

 

 

 

 

 

Przez ostatnie dwa weekendy Szkoła Tańca Swing z Żywca pokazała, że taniec to sposób na życie. W swoim opisie promującym szkołę mają hasło: taniec to PASJA, TANIEC to życie, taniec to SWING, SWING to my. Trzeba przyznać, że hasło w pełni oddaje charakter szkoły.

 

Końcem marca Swing zorganizował na hali sportowej w Węgierskiej Górce Galę Tańca SWING LATIN SHOW 2019. Była to już XVI edycja tego roztańczonego wydarzenia. Z roku na rok Gala się rozrasta bo grono uczniów tej szkoły jest coraz większe. Szkoła pokazała, że od najmłodszych lat (3 latki) do wieku senioralnego można tańczyć i za pomocą tego leczyć ciało i duszę. Podczas wieczornej Gali pokazowy występ zaprezentowała znana para taneczna z telewizji Jan Kliment i Lenka Kliment.

 

Poniżej skrócona fotorelacja z tego wydarzenia. Mistrzostwa Przedszkolaka i Dzieci Starszych

 

Taneczny maraton cz1

zdj. taniec-zywiec.pl

 

Natomiast w ostatnią sobotę Swing zaprosił wszystkich na MARATON ZUMBA. Przez trzy godziny instruktorzy Zumby z całej Polski oraz z Kolumbii prezentowali układy do zumby łącząc taniec z ćwiczeniami. Roztańczona grupa – ponad 100 uczestników - w hali w Węgierskiej Górce pozostawiła siódme poty na parkiecie. Uczestnicy Beskid Star Zumba byli w różnym wieku co pokazuje, że można spędzić czas pożytecznie na wspólnej zabawie, a przez to wzmocnić swoją kondycję.

 

Poniżej fotorelacja

Taneczny maraton cz2

zdj. taniec-zywiec.pl

 

Organizatorem obu imprez jest Szkoła Tańca Swing z Żywca:   

 

droga 

 

  

fiddler

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia