sobota, 06, czerwiec 2020

Październikowe nabożeństwa.

 

 

 

 

Wydarzyło się.... 5 października w sobotę odbyło się w naszej parafii ostatnie Nabożeństwo Fatimskie. Ze względu na fatalną pogodę po raz pierwszy nie zakończyło się przeniesieniem figury Matki Bożej procesyjnie do kościoła pw św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Od maja przez 6 miesięcy prowadził różaniec, głosił homilię i przewodniczył Mszy Św. ks.mgr. Michał Nowak – kapelan ze Szpitala Wojewódzkiego. Ks. Michał często nawiązywał do cudownych interwencji Bożych, których był świadkiem, bądź uczestnikiem w miejscu swojej posługi duszpasterza.

 

Kto nadal pragnie, zgodnie z wolą Matki Bożej Fatimskiej, wynagradzać  Niepokalanym Sercom Maryi i Jezusa za grzechy nasze i całego świata, oraz o nawrócenie grzeszników, to nadal w każde pierwsze soboty miesiąca o godz.6.30 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego jest odprawiana Msza Św. w tej intencji, tylko różaniec trzeba odmówić w domu.

 

Wydarzyło się

 

Natomiast w niedzielę świętowaliśmy w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej Odpust Matki Bożej Różańcowej. Sumę odpustową odprawił ks. Paweł Danek, a po niej, wraz z ks. proboszczem St. Bogaczem, procesję różańcową do 5-ciu ołtarzy w kościele - co wymusiła niejako, niesprzyjająca pogoda.

 

Wydarzyło się 1

Ola

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia