czwartek, 02, lipiec 2020

Rysianka Team udostępniła Park Rowerowy dla dorosłych i dzieci.

 

 

 

 

 

 

Zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Rysianka Team w ostatnią sobotę oddało do użytku publicznego rowerowe tory dla dorosłych i dzieciaków. Z determinacją i uporem przez ostatnich kilka miesięcy budowali piękny obiekt, który będzie służył każdemu kto tylko ma na to ochotę.

 

otwarcie_toru

 

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, która będzie służyła wszystkim mieszkańcom. Poniżej link do zbiórki pieniędzy na Park Rowerowy.

 

Zrzutka na Park Rowerowy  - link

 

Wspaniała atmosfera podczas otwarcia Parku Rowerowego Rysianka w Węgierskiej Górce. Około "setki" dzieciaków przybyło wspólnie z rodzicami aby świętować inauguracje lokalnej inicjatywy społecznej. Zmotywowani i konsekwentni w działaniu członkowie stowarzyszenia RYSIANKA dopięli swego! Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego lokalnego sukcesu, które jest przez wielu docenione. Najlepszym wyznacznikiem zasadności działań, które poczyniliśmy budując ten park, jest uśmiech i radość dzieci oraz młodzieży, która bawi się w Parku Rowerowym RYSIANKA! Na otwarcie zorganizowaliśmy zawody sportowe na torze Mały Ryś i Pumptracku. Cieszyliśmy się razem z nimi ze wspólnej zabawy. Bawcie się i korzystajcie z tej bazy, którą dla Was stworzyliśmy... do nauki jazdy MTB i ogólnego treningu rowerowego.

 

Park Rowerowy otwarty

źródło: Rysianka Team

 

 

 

fiddler

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia