niedziela, 05, kwiecień 2020

...podczas wizyty Świętego Mikołaja.

 

 

 

 

 

 

W niedzielę 8 grudnia po raz kolejny odwiedził naszą miejscowość prawdziwy Święty Mikołaj. Pomocnicy przygotowali Zagrodę Plebańską na wizytę gościa, przystrajając całe jej obejście, zamieniając w Zagrodę Świętego Mikołaja.

 

ekipa_mikolaja

 

Barwnym korowodem od remizy OSP dzieci wraz z rodzicami i dziadkami przeszli do zagrody, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Głównym wydarzeniem dla dzieciaków było spotkanie z Mikołajem i prezenty!!! Mikołaj miał bardzo pracowite popołudnie bo wręczył 173 prezenty milusińskim. W tym 73 paczki udało się przygotować dzięki ofiarności i dobremu sercu wszystkim, którzy odpowiedzieli pozytywnie na nasz apel o wsparcie rodzin potrzebujących z Cięciny i Węgierskiej Górki (protokół ze zbiórki paczek dla dzieci). Wydarzeniem umilającym oczekiwanie w kolejce na spotkanie z miłym gościem była Orkiestra Świętego Mikołaja, dzięki której niektórzy mogli odkryć w sobie talenty gry na różnych instrumentach.

 

 

Kolejnym „magicznym” przeżyciem dla najmłodszych, ale także dla starszych było przedstawienie „Królowa Śniegu” przygotowane i wystawione przez uczniów klasy 6d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Cięcinie, w reżyserii Patrycji Klimy. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu poniżej prezentujemy zapis z tego przedstawienia.

 

 

Zapraszamy znów za rok. Mamy już zarezerwowany termin z Mikołajem. W Cięcinie będzie 6 grudnia. Obiecał, że się nie spóźni. A tymczasem zapraszam do oglądnięcia fotorelacji z tego wydarzenia.       

 

Jak to było w Zagrodzie

fiddler

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia