niedziela, 05, kwiecień 2020

100 numer gazetki Wśród Nas.

 

 

 

 

19.stycznia - jubileuszowe kolędowanie. O godz.16. w kościele pw. św. Katarzyny mieliśmy możliwość posłuchać i pośpiewać piękne kolędy i pastorałki, a to dzięki naszej scholce "Anielskie Nutki", która w ubiegłym roku wydała z takim repertuarem swoją pierwszą płytę. Dzieci przez cały rok, co tydzień, ćwiczyły i rozwijały swoje umiejętności z pomocą nieocenionej Oli Machały i były gotowe zaśpiewać dla szerszej publiczności i przy okazji podtrzymać w parafii tradycję kolędniczą.

 

 

 

Specjalnym gościem koncertu miała być Aleksandra Nykiel, lecz niestety nagrania w TVP uniemożliwiły jej występ w Cięcinie. Zastąpiła ją z ochotą Adrianna Garstka studentka drugiego roku Akademii Muzycznej w Katowicach.

 

 

Całość wyreżyserował, przygotował i poprowadził Kuba Abrahamowicz, kiedyś aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, a obecnie wykładowca w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydz. Wokalno- Aktorskim.

 

 

Koncert był doskonałym sposobem, by uczcić także skromny jubileusz wydania 100. numeru naszej parafialnej gazetki „Wśród nas”, którą można było nabyć dokładnie właśnie w niedzielę 19. stycznia. Dziękujemy serdecznie naszym czytelnikom i sympatykom, że zechcieli wraz z nami uczcić ten fakt.

 

 

Gratulujemy scholce wspaniałego występu! Dziękujemy artystom, którzy z nimi cierpliwie ćwiczyli i z nimi występowali, za wspaniały finalny efekt. No i oczywiście ogromne podziękowania dla rodziców dzieci, że wspierali swoje pociechy i poświęcili swój czas żeby uczestniczyły we wszystkich próbach, mimo nie najlepszej pogody.

 

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie - w każdym aspekcie tego słowa- tego muzyczno-jubileuszowego wydarzenia w naszej parafii, a najlepszą jego oceną są słowa Pani Adrianny, która gościła u nas po raz pierwszy, że jest pod wrażeniem pięknego występu małych artystów, ich zaangażowania i otwartości. Wiele ciepłych słów padło też pod adresem rodziców dzieci i osób zaangażowanych w całe przedsięwzięcie kolędniczo-jubileuszowe. Była zbudowana że jest ich tak wielu: chętnych, życzliwych, poświęcających swój czas i środki by wszystko było profesjonalne, zapięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Na koniec dodała, że miło będzie wspominać czas spędzony wśród nas.

 

To był wspaniały Jubileusz! Dziękujemy.

 

ks. Paweł wraz zespołem redakcyjnym

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia