czwartek, 02, luty 2023

Otwarcie Bulwarów, pikniki rodzinne, piłka nożna i rowery w centrum.

 

 

 

 

 

 

W ostatnią sobotę w Cięcinie - pomimo niesprzyjającej aury - a dokładnie na Bulwarach i boisku LKS-u działo się dużo. Sportowe, rodzinne i piknikowe sobotnie popołudnie rozpoczęło się od otwarcia Bulwarów, połączone z „Rodzinnym Rajdem Rowerowym” i Amatorskim Turniejem Piłki Siatkowej.

 

piknik_swit

fot: OPG

 

piknik_swit

fot: OPG

 

 

Po oficjalnym otwarciu, którego dokonał Wójt Gminy rozpoczął się piknik rodzinny. Przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin. Na zakończenie odbyło się losowanie głównej nagrody wśród uczestników rajdu rowerowego. Nagrodą był rower górski ufundowany przez firmę Żywiec Zdrój, który trafił do Michaliny Czulak z Cięciny.

 

piknik_swit

fot: OPG

 

Natomiast w turnieju siatkówki plażowej uczestniczyło osiem drużyn. Rozgrywki przeprowadzono w kategorii męskiej oraz mieszanej i kobiet. 

 

piknik_swit

fot: OPG

 

 

Po godzinie 17.00 impreza przeniosła się na pobliskie boisko LKS Świt Cięcina, gdzie odbył się wewnętrzny turniej najmłodszych dzieci trenujących w szkółce Świtu. Na koniec rozgrywek miał miejsce mecz old-boy (byłych zawodników) vs pierwsza drużyna. Rywalizacja pomiędzy drużynami była zdrowa i integrująca rożne pokolenia związane z klubem, który działa już ponad 49 lat.

 

 

piknik_swit

fot: LKS Świt  

 

Pomimo raczej jesiennej pogody z zabawy, atrakcji i przygotowanych dla najmłodszych animacji skorzystali wszyscy, którzy odwiedzili w sobotę boisko Świtu. W imprezę zaangażowały się także inne organizacje jak OSP czy Koło Gospodyń Wiejskich, które wsparły organizatorów i działaczy klubu.     

 

piknik_swit

fot: LKS Świt

 

 

 

 

fiddler

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia