czwartek, 02, luty 2023

Święto szkoły z ekologicznym patronem.

 

 

 

 

 

Czy można uczyć matematyki z pasją? Czy można szukać jej w sklepie, grach planszowych i historii miasta albo ćwiczyć ją wspólnie z robotami? Można! I to właśnie udowodnili pomysłodawcy wniosków nadesłanych w dziewiątej edycji mPotęgi.

 

konkurs_sp2

 

W 9. edycji mPotęgi granty otrzyma 114 projektów z całej Polski. Są to 83 projekty kierowane do uczniów klas 4-6 oraz 31 projektów dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Łączna kwota, jaką w tym roku mFundacja przeznaczy na granty, wyniesie prawie 632 tys. zł.  

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach, 30 projektów, (po 15 w każdej kategorii), które uzyskały najwyższe noty od kapituły konkursu, powalczy o Nagrodę Publiczności. Głosy można oddawać
do 28 czerwca br. na stronie: https://glosowanie.mpotega.pl/

 

mPotęga to program, który Fundacja mBanku realizuje już od ośmiu lat. W tym czasie dofinansowała ponad 1,1 tys. Odbiorcami tych działań było ponad 1 mln uczniów w całej Polsce. Większość tych grantów trafiła do szkół z mniejszych miejscowości, rozsianych w całym kraju.

 

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Franciszka z Asyżu w Cięcinie wzięła udział w programie i otrzymała grant. Uczniowie będą uczestniczyć w projekcie od września do grudnia.  Więcej informacji i fotorelacji w kolejnych wiadomościach.

 

 

 konkurs_sp2

  

 


źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 w Cięcinie

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia