niedziela, 19, sierpień 2018
Świt idzie jak burza.
W niedzielę nasza drużyna udała się na mecz do Złatnej, gdzie podejmowała zespół Muńcuł Ujsoły. W tym spotkaniu nasz zespół zdominował całkowicie drużynę gospodarzy i dominował na boisku. Czego efektem było bardzo okazałe bo aż 8-1 zwycięstwo ! .

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Marcin Kozioł w 15 min który swoim świetnym instynktem minął bramkarza gospodarzy i posłał piłkę do pustej bramki. Na 2-0 podwyższył w 37 min Robert Sołtysek. Jeszcze przed przerwą tzw. " bramkę do szatni " zdobył Mieczysław Kwaśny i Świt schodził na przerwę z 3 bramkową przewagą. Po przerwie w 47 minucie meczu na 4-0 strzela Dawid Szczotka. W 59 minucie ponownie Dawid pokonuje bramkarza i jest już 5-0. W 61 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Robert Sołtysek. W 67 minucie Mieczysław Kwaśny zdobywa bramkę na 7-0. Na 8-0 bramkę zdobył Kamil Kozieł w 79 minucie. Goście zdołali jeszcze zdobyć honorowego gola w 83 minucie. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 8-1.


Skład : Elżbieciak - Iwanow, Kozubowski, Kozieł Paweł, Kukioła(60' Juraszek), Szczotka, Kozieł Kamil, Kwaśny(80' Polak), Gołębiewski(65' Kosiec), Sołtysek - Kozioł(75' Gawron)

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WZSYSTKICH KIBICÓW NA SPOTKANIE Z BESKIDEM GILOWICE KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ O GODZINIE 17:00 ! ZAPRASZAMY !

Źródło: http://swit-ciecina.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia