niedziela, 19, sierpień 2018
Dwie kolejki przed zakończeniem sezonu.
W niedzielę tj.15.06.2014r. nasza drużyna podejmowała na wyjeździe zespół Koszarawy Babiej-Góry. Spotkanie miało dużą rangę ponieważ przy ewentualnym remisie Świt awansowałby do Ligi Okręgowej. Jednak nasza drużyna pomimo przeciętnego spotkania pokonała zespół z Koszarawy aż 7-3. Dzięki temu zwycięstwu ŚWIT CIĘCINA awansował do Ligi Okręgowej !!!
Wielkie Brawa dla zawodników, Trenera, Zarządu Klubu! Warto przypomnieć, że we wcześniejszych sezonach Świt Cięcina zajmował 2 miejsce ( 3 sezony z rzędu ), lecz w końcu 15 Czerwca 2014 roku udało się awansować!. Wielkie brawa należą się także dla naszego najlepszego strzelca drużyny oraz najlepszego strzelca w całej lidze Marcina Kozioła. Marcin w całym sezonie do tej pory zdobył 31 bramek, a do końca sezonu zostały jeszcze 2 mecze. Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę w każdym spotkaniu. Pomimo 2 lokaty po pierwszej rundzie udało się wygrać wszystkie mecze w rundzie rewanżowej. Teraz tylko pozostaje dograć 2 mecze w tym sezonie i przygotowywać się do przyszłego sezonu w którym naprawdę w każdym spotkaniu będą emocje i czekają nas ciężkie spotkania, ale mamy wszyscy nadzieję że Świt będzie sobie dobrze radził w wyższej lidze .

Natomiast wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz w Czwartek ( Boże Ciało ) Świeżo upieczonego Mistrza. Nasza drużyna podejmie na własnym stadionie zespół Orzeł Łękawica o godzinie 17:00.

Skład z meczu z Koszarawą: Elżbieciak - Kozieł Paweł (46' Juraszek Dominik), Iwanow Jarosław, Kozubowski Jan, Kukioła Paweł - Noga Józef, Kozieł Kamil, Kosiec Marcin(75' Gawron Piotr), Kwaśny Mieczysław (46' Gołębiewski Piotr), Sołtysek Robert - Kozioł Marcin.

 

Bramki: Kozioł Marcin x3, Kosiec Marcin, Iwanow Jarosław, Sołtysek Robert, Gołębiewski Piotr.

Źródło: http://swit-ciecina.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia