sobota, 04, lipiec 2020

I Fat Bike Challenge.

 

 

 

 

Wczoraj pomimo niesprzyjającej pogody odbył się I Fat Bike Challenge. Na początku chciałbym podkreślić, że motywacja startujących była wielka, a przez to należy im się wielki szacunek za pokonanie trasy i walkę z naturą i własnymi słabościami.

 

 

Rajd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Rysianka Team, które działa na terenie naszej gminy od roku. Ekipa „Rysiów” zorganizowała wymagający rajd, dla wymagających zawodników. Również organizacja zawodów była przygotowana na wysokim poziomie. Trasa rozpoczynała się i kończyła na terenie ośrodka Jaz w Węgierskiej Górce, a biegła po zboczach masywu Baraniej Góry. Pierwotnie planowana trasa była dłuższa, ale ze względu na złe warunki pogodowe została skrócona do 20 km. To i tak w ocenie osób kibicujacyh była ciężka.

 

rysianka_team

 

W zawodach uczestniczyło 47 zawodników z różnych zakątków południowej części Polski od Swiebodzic po Staszów. Dwóch uczestników przyjechało ze Słowacji. Dzięki temu zawody uzyskały rangę Międzynarodowych. Wynik dostępne są pod linkiem bgtimesport.pl

 

Poniżej fotorelacja z zawodów.

 

Śnieg, błoto i rowery

zdj. Rysianka Team

 

fiddler

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia