wtorek, 21, wrzesień 2021

Zaproszenie na bieg, po zabytkowym Żywcu.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Biegu po COOLturę, który odbędzie się w Zabytkowym Parku Habsburgów w Żywcu w dniu 19 września 2021 roku.

 

Dystans, podobnie jak w latach ubiegłych, to 4km (dwie pętle po parku), który można przebiec lub przejść z kijkami, bardzo zachęcamy do udziału w Biegu osoby z niepełnosprawnością. Warto zaznaczyć, że trasę można będzie pokonać w towarzystwie swojego zwierzaka. Imprezie będzie towarzyszyć Miasteczko Biegu z atrakcjami dla najmłodszych, a na zawodników na trasie Biegu będą czekać liczne niespodzianki!


 

 

bieg_cooltura

 

 

Koszt udziału to 35,00zł, zapisy oraz płatność tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na stronie www.pomiaryczasu.pl w zakładce „wrzesień 2021” i „3. Bieg po COOLturę”. Część z opłat startowych zostanie przeznaczona na wsparcie podopiecznych ze schroniska dla zwierząt w Żywcu. W cenę wliczony jest pakiet startowy, usługa pomiaru czasu oraz medal na mecie. Przewidywane są upominki dla najszybszych biegaczek i biegaczy. Regulamin Biegu oraz pozostałe ważne informacje można znaleźć na Facebooku „Bieg po COOLturę – Żywiec”.

 

Organizatorami Biegu jest Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury oraz Oddziałowa Komisja Krajoznawcza w Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu.

Do zobaczenia na starcie!

 

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam,

Anna Zięba

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia