sobota, 24, sierpień 2019

Zapraszamy do Biblioteki w Cięcinie na spotkanie z Marcinem Matusznym – sportowcem pochodzącym z Węgierskiej Górki.

 

 

 

 

W dniach 1-9 czerwca 2019 r. odbędzie się XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. To jedno z największych dorocznych świąt w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 r. kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

 

dzien_dziecka

 

„Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie” – to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, organizowanego przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”. Patronem honorowym są Polski Komitet Olimpijski oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

 

W pierwszych dniach czerwca w całej Polsce odbędą się liczne imprezy czytelnicze – spotkania z autorami książek dla dzieci i młodzieży, sportowe parady i festyny, konkursy literackie i plastyczne, przedstawienia i zabawy inspirowane literaturą dziecięcą.

 

Biblioteki publiczne naszej gminy także przyłączają się do tej wspaniałej akcji. Zapraszamy do Biblioteki w Cięcinie na spotkanie z Marcinem Matusznym – wybitnym sportowcem pochodzącym z Węgierskiej Górki.

 

dzien_dziecka

 

Spotkanie skierowane jest do młodych odbiorców. Zapraszamy 4 czerwca na godzinę 10:00. Nie zabraknie wspólnego czytania, prelekcji Marcina Matusznego na temat sportu i jego roli w naszym życiu. Nuda nam nie grozi: prezentacja multimedialna, sportowe trofea – to wszystko przed nami.

 

dzien_dziecka  dzien_dziecka

źródło: OPG

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia