wtorek, 29, wrzesień 2020

W tym roku trochę inaczej, ale świętować będziemy.

 

 

 

 

 

 

 


W tym roku trochę inaczej, ale świętować będziemy! Serdecznie zapraszamy na XXVII Dni Gminy Węgierska Górka. 31 lipca – 2 sierpnia 2020 r. czeka nas moc atrakcji! Bulwary nad Sołą. Wstęp Wolny!

 

Gwiazdą wieczoru będzie dobrze znamy i lubiany „Kabaret RAK”.


 

 

 dni_gminy_2020

 

Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

 

Jesteśmy artystami Kabaretu "Rak" ze Śląska . Od wielu lat występujemy na estradach dla ludzi, którzy pragną odrobiny wytchnienia, chcą się dobrze i beztrosko pobawić. Estrada to dla nas nie tylko sposób na życie, ale także zabawa, hobby i możliwość spotykania się z interesującymi ludźmi na całym świecie. Kolejne występy przynoszą nam wiele satysfakcji zawodowej, dlatego gorąco chcemy podziękować wszystkim tym, którzy przez te wszystkie lata nas wspierali, lub dodawali twórczej siły.

 

Program, który obecnie wykonujemy został w pełni doceniony przez publiczność w Niemczech, gdzie miał swoją premierę. Jest to pełnowartościowy show, ze skeczami, monologami i świetnymi piosenkami. Szczególnie gorąco polecamy to widowisko, gdyż opinie publiczności są dla nas bardzo budujące. Przyjęliśmy zasadę, że jeśli przez minutę na widowni nie pada salwa śmiechu, to coś powinniśmy zmienić.

 

Każdy z nas występuje indywidualnie z recitalami kabaretowymi. Te widowiska także cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem spragnionej śmiechu publiczności.

 

Impresariat prowadzi: Krzysztof Hanke Agencja Usługowa. Link znajdą Państwo na stronie głównej. Tam też znajdą Państwo pełna ofertę programową.

 

Kabaret RAK

 

źródło: OPG

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia