czwartek, 05, sierpień 2021

Informacje na rozpoczęcie.

 

 

 

 

 

Nowy rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września. Poniżej informacje organizacyjne na rozpoczęcie roku szkolnego dla poszczególnych szkół.


Informacje o rozpoczęciu w Szkole Podstawowej nr 1 w Cięcinie:

 

Klasy 4-6, godzina 9:00
 
Klasy 7-8, godzina 10:00
 
Klasy 2-3, godzina 11:00
 
Klasy 1, godzina 11:30, hala gimnazjum. Proszę aby z jednym uczniem był jeden rodzic lub opiekun z osłoną nosa i ust.
Informuję, że rodzice lub opiekunowie dzieci z klas 2-8 nie mogą wejść na teren szkoły.
 
Przy ładnej pogodzie spotkania w/w grup odbędą się na „piknikowej polanie”. Jeżeli będzie pogoda deszczowa spotkania odbędą się w klasach z wychowawcami. W klasach i na klasowym korytarzu osłon twarzy i nosa dzieci nie muszą zakładać. W strefach mieszanych, tzn. miejscach gdzie poruszają się różne grupy uczniów osłony twarzy i nosa są obowiązkowe.
Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły od 1 września i obowiązujące procedury otrzymają rodzice i uczniowie przez e-dziennik.

 

 

Informacje o rozpoczęciu w Szkole Podstawowej nr 2 w Cięcinie:

 

Rozpoczynamy nowy rok szkolny w warunkach, gdy w naszym kraju panuje epidemia. Wspólnie z pracownikami szkoły staramy się przygotować do tej sytuacji bardzo starannie. W oparciu o wytyczne MEN, MZ i GIS oraz stosowne rozporządzenia została opracowana Wewnętrzna Procedura Bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19, która będzie obowiązywać na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Franciska z Asyżu w Cięcinie od 1 września 2020 r. Proszę o zapoznanie się z tym dokumentem. 

 

Rezygnujemy w tym roku szkolnym z uroczystego rozpoczęcia zajęć. 1 września zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 9.00 bezpośrednio do swoich klas, gdzie wychowawcy przekażą najważniejsze informacje dotyczące organizacji zajęć. Serdecznie zapraszam rodziców pierwszoklasistów wraz z dziećmi (jeden rodzic z dzieckiem) do sali klasy I znajdującej się na I piętrze budynku - proszę rodziców o pojawienie się w szkole w maseczkach i o obowiązkową dezynfekcję rąk przed wejściem na teren placówki. 

 

Wszelkie aktualne informacje będą zamieszczane na stronie www szkoły lub wysyłane poprzez dziennik elektroniczny Librus. 

 

Wszystkim nam zależy na jak najdłuższym utrzymaniu nauczania stacjonarnego, dlatego mam nadzieję, że wspólnie w zdrowiu i z wzajemną życzliwością będziemy starać się o to, by proces nauczania w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Franciszka z Asyżu w Cięcinie przebiegał w sposób bezpieczny i sensowny.  

 

źródło: SP1 i SP2 w Cięcinie

 

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego ze względów bezpieczeństwa odbędzie się w kościele Przemienienia Pańskiego we wtorek - o godz. 18.00. Na tej mszy świętej nastąpi poświęcenie tornistrów uczniów klas pierwszych.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia