wtorek, 21, wrzesień 2021

Kochasz góry? A może po prostu chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? OPG zaprasza na wycieczkę w Tatry.

 

 

 

 

„W górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty. Jest to mistyka, szukanie czegoś wyjątkowego. Do tego trzeba mieć wyobraźnię i filozofię życiową. Nie każdego na to stać, nie każdemu się chce. Bo w górach nie ma granic, tam się szuka wolności. A samo przebywanie w górach łagodzi, eliminuje agresję. Są elementy rywalizacji ale rywalizacji z wyznaczonym celem, a nie z przeciwnikiem.” – Krzysztof Wielicki

 

Kochasz góry? A może po prostu chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? Mamy coś wyjątkowego! 

 

 

wycieczka_tatry
 
 

 

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków górskich wypraw na wycieczkę w Tatry. Wyjątkowa trasa na pewno zachęci nie jednego miłośnika gór. 30 maja 2021 r. (niedziela) Trasa: Kiry - Dolina Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz (1 459 m.) - Dolina Chochołowska - Siwa Polana. 

 

Czas przejścia: ok. 6h

 

Koszt: 70 zł (transport, parking, ubezpieczenie, usługa przewodnicka). Koszty nie uwzględniają biletu wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego: 7 zł – dorośli, 3,50 zł – ulgowy (dzieci, młodzież, niepełnosprawni, emeryci i renciści).

 

Wyjazd: godz. 6.00 parking przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce. Konieczne posiadanie obuwia i ubioru dostosowanego do warunków atmosferycznych i terenowych. Wycieczkę prowadzi przewodnik tatrzański - Piotr Piętka.

 

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Zapisy do dnia 21 maja 2021 r. pod numerem telefonu. 33 864 21 87. 

 

 

źródło: OPG

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia