piątek, 17, sierpień 2018
Już jutro zagości w domach naszej gminy.

Jak co roku harcerze z hufca ZHP Węgierska Górka (w tym trzy drużyny z Cięciny) uczestniczyli (20. grudnia) w uroczystym przekazaniu Betlejemskiego Światełka Pokoju na polsko-słowackim przejściu granicznym w Zwardoniu. Nasi południowi sąsiedzi przekazali ogień harcerzom z hufca W-G oraz Żywca. Po obrzędowym przekazaniu wspólnie wyruszyli, lekko zmarznięci do szkoły w Zwardoniu na mały poczęstunek, gdzie wspólnie śpiewali kolędy i składali sobie świąteczne życzenia.

Jutro rano w kościele św. Katarzyny w Cięcinie po ostatniej roratniej mszy św. o godzinie 7:00 rozpocznie się akcja roznoszenia ognia do wszystkich domów w naszej gminie.

Mamy nadzieje , że akcja Światełko Betlejemskie jak co roku przyniesie pokój i radość Świąt Bożego Narodzenia. Czuwaj!

Z harcerskim pozdrowieniem
dh Szary wilk

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia