wtorek, 07, grudzień 2021

Przed zakończeniem fazy zasadniczej.

 

W ubiegły piątek odbyło się jedno zaległe spotkanie (z 20 listopada 2015r.) pomiędzy Ergon Żywiec, a Hutchinson Żywiec. Derby żywieckich drużyn zakończyły się zwycięstwem lidera tegorocznej ligi Hutchinson trzy do zera. Tym samym drużyna ta potwierdziła, że w tym sezonie jest niekwestionowanym liderem.

 

Drugie zaplanowane spotkanie pomiędzy Jesienią, a Trzyzero nie doszło do skutku i w porozumieniu obu drużyn, organizatora i sędziego kolejny raz zostało przeniesione na piątek 12 lutego na godz. 19.30. Zapewne wszystkim ta godzina będzie odpowiadała i wszyscy najlepsi zawodnicy będą mogli przybyć na to spotkanie.

 

Tym spotkaniem kończymy rozgrywki fazy zasadniczej i zaraz po feriach zimowych rozpoczynamy drugą fazę czyli play-off. Pierwsze spotkania odbędą się 4 marca br. Terminarz zostanie podany po spotkaniu piątkowym.

 

W związku z dużym zamieszaniem w ostatni piątek i wieloma posądzeniami, że organizator sprzyja jakiejkolwiek drużynie informuję, że spotkanie z 22 stycznia 2016r. pomiędzy Ergon Żywiec, a Hutchinson Żywiec zakończyło się 3:0 dla Ergon Żywiec (walkower). Drużyną przenoszącą spotkanie był Hutchinson Żywiec. Tą decyzją zakończona została kolejka z 22 stycznia br.

 

Ostatnie spotkanie będzie z pewnością najbardziej emocjonujące, gdyż każda z drużyn będzie chciał wygrać. Nie ma co liczyć setów i kalkulować (tak jak polscy szczypiorniści na Mistrzostwach Europy) tylko wygrać. Faza zasadnicza jest po to, aby przez cały sezon walczyć o miejsce w tabeli, a nie tylko w ostatnim meczu.

 

Ważna informacja dla zawodników!!!

 

Zgodnie z Regulaminem Ligi ALS 2015/2016 §5 Publikowanie informacji:

"Wszystkie oficjalne informacje dotyczące ligi dostępne będą na portalu www.ciecina.eu" . I tak też było przez cały sezon.

 

 

 

fiddler

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia