sobota, 08, sierpień 2020

Przed zakończeniem fazy zasadniczej.

 

W ubiegły piątek odbyło się jedno zaległe spotkanie (z 20 listopada 2015r.) pomiędzy Ergon Żywiec, a Hutchinson Żywiec. Derby żywieckich drużyn zakończyły się zwycięstwem lidera tegorocznej ligi Hutchinson trzy do zera. Tym samym drużyna ta potwierdziła, że w tym sezonie jest niekwestionowanym liderem.

 

Drugie zaplanowane spotkanie pomiędzy Jesienią, a Trzyzero nie doszło do skutku i w porozumieniu obu drużyn, organizatora i sędziego kolejny raz zostało przeniesione na piątek 12 lutego na godz. 19.30. Zapewne wszystkim ta godzina będzie odpowiadała i wszyscy najlepsi zawodnicy będą mogli przybyć na to spotkanie.

 

Tym spotkaniem kończymy rozgrywki fazy zasadniczej i zaraz po feriach zimowych rozpoczynamy drugą fazę czyli play-off. Pierwsze spotkania odbędą się 4 marca br. Terminarz zostanie podany po spotkaniu piątkowym.

 

W związku z dużym zamieszaniem w ostatni piątek i wieloma posądzeniami, że organizator sprzyja jakiejkolwiek drużynie informuję, że spotkanie z 22 stycznia 2016r. pomiędzy Ergon Żywiec, a Hutchinson Żywiec zakończyło się 3:0 dla Ergon Żywiec (walkower). Drużyną przenoszącą spotkanie był Hutchinson Żywiec. Tą decyzją zakończona została kolejka z 22 stycznia br.

 

Ostatnie spotkanie będzie z pewnością najbardziej emocjonujące, gdyż każda z drużyn będzie chciał wygrać. Nie ma co liczyć setów i kalkulować (tak jak polscy szczypiorniści na Mistrzostwach Europy) tylko wygrać. Faza zasadnicza jest po to, aby przez cały sezon walczyć o miejsce w tabeli, a nie tylko w ostatnim meczu.

 

Ważna informacja dla zawodników!!!

 

Zgodnie z Regulaminem Ligi ALS 2015/2016 §5 Publikowanie informacji:

"Wszystkie oficjalne informacje dotyczące ligi dostępne będą na portalu www.ciecina.eu" . I tak też było przez cały sezon.

 

 

 

fiddler

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia