View Comments

Pierwsze spotkania młodszych zawodników.

 

 

 

 

 

 

 

W ubiegły piątek po raz pierwszy wystąpiły w tym roku drużyny, które bardzo mocno zaniżają średnią wieku. Cieszę się, że pomału do naszej ligii wchodzą młodsze pokolenia zawodników i wprowadzają trochę więcej energii niż drużyny grające z troszkę dłuższym stażem:)

 

Dodatkowo „młodzież” przyciąga kibiców, a raczej kibicki. Na trybunach zasiadło ponad 50 osób!

 

W piątek zagrały doświadczenie z energią. Pierwsze spotkanie to Skra – Jesień. Mecz można powiedzieć był wyrównany, ale analizując oddzielnie każdy set była to huśtawka. Mecz wyglądał jak teledysk w piosence Prawy do lewego Bregovica i Kaya. Jak w każdym meczu ktoś musi przegrać, aby ktoś mógł wygrać. Tym razem padło na młodych adeptów siatkówki z poważnie brzmiącą nazwą drużyny SKRA. Jest szansa, że przy mniejszych swoich błędach Skra w naszej lidze pomiesza trochę w tabeli i wprowadzi małe zamieszanie. Doświadczenie znów górą. Jesień to doświadczenie:)

 

 

 

Kolejny mecz odbył się pomiędzy MKS KADECI – młodymi zawodnikami, ale grającymi już rok wcześniej w ALS Cięcina - a bardzo doświadczonymi zawodnikami Paradox-u. Tutaj również była widoczna duża energia po stronie MKS i do dziesiątego punktu w każdym secie w miarę wyrównana gra. Niestety po przekroczeniu tej magicznej linii (10 punktów), Paradox przyśpieszał i dojeżdżał do końca pozostawiając MKS daleko w tyle.

 

   

Już jutro zapraszamy na spotkania pomiędzy:

 

SKRA – ERGON

 

JESIEŃ - METALPOL

 

fiddler