czwartek, 04, czerwiec 2020

Niepokojące działania drużyn w wystawianiu zawodników.

 

 

 

 

 

Krótko na temat spotkań mikołajkowych. Metalpol pokonał Trzyzero w czterosetowym rozdaniu pokerowej siatkówki. Trzeci set oddany został po rozluźnieniu i lekkodusznym podejściu do gry zawodników „żeliwa” – jak to zwykło się mówić na drużynę Metalpolu. Kolejne trzy punkty na ich koncie i ugruntowana pozycja lidera w tabeli.

 

Drugie spotkanie miało być miłe i przyjemne. Okazało się jednak mało przyjemnym. Drugim z rzędu walkowerem. Z prostej przyczyny, w drużynie MKS zagrał zawodnik, który już reprezentował barwy SKRY.

 

Podaję oficjalny komunikat, zgodny z regulaminem: zawodnik reprezentuje tylko i wyłącznie jedną drużynę przez cały sezon. Nie ma prawa grać w dwóch lub większej ilości drużyn.

 

Dla zainteresowanych. Organizator dopuścił po pierwszym walkowerze Jesieni występowanie zawodnika Michała Kupczaka zgłoszonego przez drużynę SKRY w drużynie JESIENI. Kolejnych precedensowych przejść się nie dopuszcza.

 

Informuję, że zgodnie z regulaminem przed spotkaniami będą sprawdzane tożsamości zawodników, aby uniknąć problemów jakie miały miejsce dwa tygodnie i tydzień temu.

 

§ 6 Zawodnicy, pkt. 3

„3. Na każde wezwanie organizatora oraz na wniosek jednej z drużyn każdy z wpisanych zawodników powinien okazać dokument tożsamości uprawniający go do uczestnictwa w meczu.”

 

Zapraszamy na jutrzejsze spotkania pomiędzy:

ERGON – DŻENTELMENI

 

SKRA – PARADOX

 

Poniżej fotorelacja z ubiegłego tygodnia.

    

Kolejny precedens w ALS

fot. K.Wolny

 

fiddler


 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia