piątek, 05, czerwiec 2020

Przed przerwą świąteczną.

 

 

 

 

 

 

 

W zeszłym tygodniu w rozgrywkach ALS-u nie było żadnych incydentów. Spotkania odbyły się bez niespodzianek. Mam nadzieję, że limit walkowerów został wyczerpany.

 

Tydzień temu oba spotkania zakończyły się w trzema setami. W pierwszym meczu Ergon pewnie zwyciężył z beniaminkiem ligi drużyna Dżentelmenów. Mistrz zeszłego sezonu pewnie zwyciężył w dwóch setach pozostawiając daleko w tyle rywali. Tylko w drugim secie Dżentelmeni próbowali nawiązać kontakt ze zwycięską drużyną i w małym stopniu udało im się, przegrywając do 20.

 

ERGON Żywiec - DŻENTELMENI Węgierska Górka: 3- 0 (25:11; 25:20; 25:14)  

 

lekki_woz

 

W drugim meczu spotkały się Skra z Paradoxem. To spotkanie również zakończyło się po trzech setach, jednak mecz był w każdym secie wyrównany. W każdym z setów o zwycięstwie zaważyły szczegóły i końcówki setów. Doświadczeni zawodnicy Paradoxu, którzy razem zagrali już setki spotkań, nie dali szans dla młodszych kolegów, którzy wspólnie są na początku „kariery” siatkarskiej.

 

W piątek 20 grudnia odbędą się ostatnie spotkania w tym roku. Po przerwie świątecznej wracamy do rozgrywek tylko na dwa spotkania 10 stycznia 2020r. i kolejne spotkania dopiero odbędą się 31 stycznia 2020r. Przed nami długa przerwa w występach ALS Cięcina.

 

Dlatego już dziś zapraszam do wzięcia udziału w Turnieju Noworocznym, który odbędzie się 4 stycznia 2020r. Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się więcej informacji odnośnie turnieju.

 

Zapraszamy na jutrzejsze spotkania:

 

DŻENTELMENI – TRZYZERO

 

SKRA – METALPOL

 

fiddler


 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia