czwartek, 02, lipiec 2020

Przedostatnia kolejka w ALS przyniesie wiele emocji.

 

 

 

 

 

 

 

Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Sport jest nieprzewidywalny. Ten sezon charakteryzuje się tym, że poza grą na parkiecie jest jeszcze gra poza salą na której odbywaja się rozgrywki. W ubiegły piątek spotkanie pomiędzy Jesienią, a Ergonem zakończyło się po czterech setach. Trzy sety po stronie Ergonu, jeden przypadł na konto Jesieni. Pomimo piątkowego zwycięstwa Ergonu, poniedziałek przyniósł diametralną zmianę wyniku. Po proteście złożonym przez Jesień, organizator rozpatrzył ich wniosek pozytywnie i tym samym Jesień wygrała piątkowe spotkanie walkowerem 3:0. W drużynie Ergonu wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry.

 

JESIEŃ  - ERGON : 3- 0 (25:0; 25:0; 25:0)  

 

Drugie spotkanie zakończyło się również po czterech setach. Paradox pokonał miejscową drużynę Trzyzero 3:1. Tym samym Paradox zapewnił już sobie udział w play-off. W ostatnim swoim spotkaniu będzie walczył z aktualnym liderem tabeli Metalpolem o pierwsze miejsce fazy zasadniczej. Należy pamiętać, że miejsce w tabeli fazy zasadniczej daje już na początku play-off dodatkowe punkty uzależnione od pozycji w tabeli.

 

Ostatnie spotkania fazy zasadniczej będa bardzo emocjonujące. Paradox z Metalpolem będą walczyć o miejsce pierwsze 6 marca, natomiast już w piątek 28 lutego trzy drużyny będą walczyć o wejście do play-off. Przed ostatnią kolejką szanse na czwarte miejsce fazy zasadniczej mają Trzyzero, Jesień i Skra.

 

Zatem zapraszamy na emocjnujące spotkanie w piątek, gdzie będzie można zobaczyć zaciętą walkę. Oba spotkania powinny być ciekawym widowiskiem.

 

 

ERGON – SKRA

 

TRZYZERO – JESIEŃ

 

fiddler


 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia