poniedziałek, 12, listopad 2018

Portal ciecina.eu powstał z inicjatywy osób zainteresowanych promocją Cięciny i okolic. Jego głównym celem jest wydobywanie unikalnych walorów naszej miejscowości, regionu a także tworzenie lokalnej platformy do wymiany informacji.

Dokładamy wszelkich starań aby informacje tutaj zamieszczone były aktualne i rzetelnie przygotowane. Portal ciecina.eu od samego początku jest inicjatywą prywatną i niezależną.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jeżeli masz rękę do pióra, lubisz fotografować, znasz się na grafice komputerowej, zajmujesz się czymś ciekawym lub po prostu chciałbyś coś zrobić dla naszej miejscowości napisz do nas!


Wpis z otwarcia portalu

 

Treść prezentowa w portalu jest własnością redakcji ciecina.eu. Wyjątek stanowią artykuły, zdjęcia pod którymi istnieje podpis autora bądź zaznaczono źródło, z którego pochodzą.

Jeżeli chcesz wykorzystać materiał z tej strony napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oficjalne logotypy ciecina.eu

logo ciecina.eu wariant I
logo ciecina.eu wariant II
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia