niedziela, 25, marzec 2018

Łyse Konie ponownie lepsze od Air Teamu. Jesień rozbija outsidera.

W zaległym spotkaniu grupy A zmierzyły się drużyny Air Teamu i Łysych Koni. Ta druga drużyna dzięki kompletowi zwycięstw już po 4 meczach zapewniła sobie awans do wielkiego finału. Otwarta pozostawała sprawa drugiego, premiowanego awansem do play - off miejsca. Latającym z Wieprza do zapewnienia sobie awansu niezbędne były minimum dwa pukty. Zadanie wykonali w... 50%. Pierwszy set należał do pewnych swego Łysych Koni i potem już na zmianę - aż do stanu 2:2. Tie break (drugi w tej kolejce i drugi w historii spotkań tych ekip w ALS) ponownie wypadł na korzyść zawodników w granatowych koszulkach. Rozmiary zwycięstwa w piątej partii nie pozostawiają złudzeń, która drużyna zachowała więcej sił i spokoju. Łyse Konie z kompletem zwycięstw wejdą do finału rozgrywek z pierwszego miejsca, gdzie zmierzą się ze Spartanami lub Trzyzero. Przed ostatnią kolejką matematyczne szanse na awans zachowuje Stolar - Hut - zawodnicy tej drużyny, aby zająć drugie miejsce w grupie muszą pokonać Łyse Konie za 3 punkty i liczyć, że Air Team nie zdobędzie punktów z ostatnim w tabeli *Potok*Teamem* (oczywiście w dalszym rozważaniu należy uwzględnić odpowiedni stosunek setów).

Z kronikarskiego obowiązku należy przedstawić wynik spotkania Jesieni WG z ForFun'em. Liderzy grupy B i główny faworyt ALS rozprawili się ze swoimi rywalami po raz 6. wynikiem 3:0. Co smutne - w składzie ForFuna pojawiło się pięciu zawodników, co zmusiło Organizatorów na warunkowe dokoptowanie do składu siatkarza z innej drużyny, wyrażającego chęć pomocy ostatniej ekipy grupy B w dokończeniu rozgrywek.

Do zakończenia rozgrywek w tej grupie zostało jeszcze kilka spotkań, jednak hitowy mecz rozegrany będzie o 11 grudnia o 21:00, kiedy to Spartanie zmierzą się z drużyną Trzyzero Cięcina.

Na 100% wiemy, że w play down wystąpi Alaska Żabnica, której nie zdoła już wyprzedzić ForFun (rozegrał już wszystkie 8 meczy). W play down zagrają też siatkarze *Potok*Team*. W ścisłym finale wystąpiąŁyse Konie i Jesień. Pozostałe dwa miejsca czekają jeszcze na rozstrzygnięcia w obu grupach. Emocji nie zabraknie - zapraszamy na ligowe mecze. W środę (2009-12-09)  zmierzą się Jesień i Alaska, a w piątek (2009-12-11) Stolar Hut z Łysymi Koniami, Air Team z *Potok*Team*em oraz Spartanie z Trzyzero.

Fotorelacja

lyse_konie_vs_air_team_20091204

Sponsorzy ALS

Beskid Ekosystem

Greeno Software and Media

Marta - Instalatorstwo Elektryczne - Krzysztof Ścigany

M.J. Słowy - sieć sklepów spożywczych - Węgierska Górka ul Zielona, Cięcina, Przybędza

Somarex

www.frescotur.com.pl - Pensjonat Państwa Kalfasów

Żywiec Zdrój

a także Lokalny Portal Społecznościowo - Informacyjny ciecina.eu

 

 

Komentarze   

0 #2 Redakcja 2009-12-08 22:15
Witamy,
jedyną możliwością przełożenia spotkania przez daną drużynę jest odpowiednio wczesny komunikat bezpośredni, mailowy lub telefoniczny. Komentarze siłą rzeczy nie mogą być formą komunikacji w tak ważnych sprawach.
Zapraszamy więc drużyny wg wcześniej zapowiadanego harmonogramu na swoje mecze.

Pozdrawiamy
0 #1 pzps 2009-12-06 23:15
jest mozliwosc zeby rajcza grala z lysymi k. zamiast 11.12.09 to w srode tj 09.12.09?bardzo by nam zalezalo a mysle ze obie z druzyn nie mialy by nic przeciwko...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia