poniedziałek, 12, listopad 2018

Informacje o spotkaniu.

 

 

 

 

 

Spotkanie rozpocznie się 13 października br. o godz.13.00 w kościele św. Katarzyny od uroczystej Mszy Św. z udziałem księży moderatorów, księży i sióstr, którzy wywodzą się z naszej wspólnoty i tej zdecydowanej większości, która wybrała inne powołania życiowe. Następnie zapraszamy wszystkich do udziału w Agapie na terenie zagrody plebańskiej przy kościele św. Katarzyny w Cięcinie.

 

 

 

oaza_spotkanie

 

Wiemy, że przez ponad 40 lat przewinęło się przez tę wspólnotę bardzo wielu ludzi. Oczywiście każdy, kto należał do ruchu, powinien czuć się osobiście zaproszony do udziału w spotkaniu. Bardzo prosimy, aby informacje na temat zjazdu przekazywać dalej, szczególnie osobom zainteresowanym, a mieszkającym teraz poza naszą parafią. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału w spotkaniu na profilu Facebooka w grupie Oazowicze lub w księdze, która będzie wystawiona przy wyjściu z kościoła. We wspomnianej księdze wystarczy wpisać tylko imię i rocznik - ze względu na ochronę danych osobowym. Nawet przybliżona liczba uczestników będzie dla nas dużą pomocą.

 

Udział w spotkaniu będzie przede wszystkim okazją do podziękowania Bogu za ludzi, których spotkaliśmy na naszej formacyjnej drodze, a także do wspomnień wydarzeń, które być może miały wpływ na nasze dalsze życiowe wyboru. Będzie to więc wydarzenie o charakterze radosnego świętowania ludzi w różnym wieku, można by nawet rzec - ludzi różnych pokoleń.

 

W imieniu organizatorów dziękuję za każdą pomoc, szczególnie za przekaz informacji, i zapraszam do włączenia się w przygotowanie spotkania, a przede wszystkim do udziału tych, którzy utożsamiają się z działalnością oazy w naszej parafii.

ks. Paweł

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia