poniedziałek, 12, listopad 2018

Poniżej prezentujemy kandydatów na wójta, do rady gminy oraz rady powiatu.

 

 

 

 

 

W najbliższą niedzielę odbędą się Wybory Samorządowe. W artykule Wybory 2018 z 12.10.2018 prezentowane były nowe przepisy oraz zmiany jakie zaszły w ordynacji wyborczej 2018.

 

 

Poniżej prezentujemy kandydatów na Wójta Gminy Węgierska Górka:

 

 

Kandydaci na Radnych do Rady Gminy Węgierska Górka, obwód Cięcina.

 

Okręg wyborczy nr 12.

 

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
12 Rada Gminy Węgierska Górka 964 1 3 3

 

Ulice: 3 Maja, Barwna, Bratków, Dziedziców, Grobla, Jana Pawła II (od 24 - do 36 parzyste i od 37 - do końca), Juraszków, Mickiewicza, Łąkowa, Nadbrzeżna, Niepodległości Polski, Pod Kopcem, Pogodna, Pszczelarska, Rzeczna, Słoneczna, Solany, Spokojna, Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Za Torem

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i SPrawiedliwość
10 ŻÓŁTY Andrzej 51 Cięcina  

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 21 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Węgierska Górka
21 FIGURA Leon 78 Cięcina  

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Żywieckiego
22 NOWAK Czesław 64 Węgierska Górka  

 

Okręg wyborczy nr 13.

 

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
13 Rada Gminy Węgierska Górka 818 1 2 2

 

Ulice: Bukowa, Bystry Potok, Dębowa, Dworkowa, Graniczna (od 1 - do 70), Jana Pawła II (od 1 - do 23 i od 25 - do 35 nieparzyste), Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Kolejowa, Ogrodowa, Pogórze, Sosnowa, Szkolna, Świętego Floriana, Świętej Katarzyny (od 1 - do 33), Targowa, Topolowa, Widokowa, Zacisze, Zarębek

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i SPrawiedliwość
10 HOWANIEC Jakub 28 Cięcina  

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 21 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Węgierska Górka
21 TOMICZEK Andrzej 72 Cięcina  

 

Okręg wyborczy nr 14.

 

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
14 Rada Gminy Węgierska Górka 833 1 2 2

 

Ulice: Boczna, Brańków, Górska, Graniczna (od 71 - do końca), Kasztanowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowskich, Prosta, Sadowa, Świerkowa, Świętej Katarzyny (od 34 - do 101 i od 103 - do 119 nieparzyste), Turystyczna, Wzgórze

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i SPrawiedliwość
10 ZEMCZAK Magdalena Anna 39 Cięcina  

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 21 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Węgierska Górka
21 BIAŁKOWSKI  Jerzy 71 Cięcina  

 

Okręg wyborczy nr 15.

 

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
13 Rada Gminy Węgierska Górka 827 1 2 2

 

Ulice: Biegunów, Bystrzańska, Cicha, Fabisiów, Ficońka, Kowali, Krótka, Laskowa, Lipowa, Młodych, Nad Leśniczówką, Różana, Spacerowa, Świętej Katarzyny (od 102 - do 120 parzyste i od 121 do końca), Tęczowa, Urocza, Zdrojowa

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 10 Komitet Wyborczy Prawo i SPrawiedliwość
10 SOBEL Wojciech 38 Węgierska Górka  

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Lista nr 21 Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Węgierska Górka
21 SAPETA  Dominik Jan 38 Cięcina  

 

Kandydaci na Radnych do Rady Powiatu Żywieckiego,  okręg Radziechowy - Wieprz, Węgierska Górka.

 

Okręg wyborczy nr 5.

 

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów  Zarejestrowanych list Kandydatów ze wszystkich list
5 Rada Gminy Węgierska Górka 22 340 5 6 42

 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA. NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KULIŃSKI Stanisław Tadeusz 60 Węgierska Górka  
2 BOROWIK Elżbieta Barbara 57 Radziechowy  
3 CIEŚLIK Natalia Daria 25 Cięcina  
4 SZCZEPANIAK Kazimierz 52 Wieprz  
5 ZIĘTEK Aleksandra Wiktoria 29 Cisiec  
6 ŚLĘZAK Zbigniew Jan 52 Cięcina  
7 MIKA Barbara 57 Radziechowy  

 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 HUTMAN-WILCZEK Bogusław 53 Wieprz  
2 DZIEDZIC Anita Agnieszka 41 Radziechowy  
3 TETŁAK Henryk 76 Węgierska Górka  
4 MIODOŃSKI Zygmunt 72 Wieprz  
5 KUMOREK Eugenia 71 Wieprz  
6 ZAWADA Tomasz Józef 48 Szare  
7 MAJDAK Bożena 55 Węgierska Górka  

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WITKOWSKI Jan 66 Juszczyna  
2 SKRZYP Władysław Józef 58 Cięcina  
3 KUPCZAK Anna 63 Żabnica  
4 GLUZA Mieczysław 64 Żabnica  
5 JURASZ Jadwiga 54 Przybędza  
6 SZWED-DUDEK Anna Stanisława 35 Wieprz  
7 BIŁKO Jacek 46 Cisiec  

 

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 STOPKA Józef Janusz 41 Cięcina  
2 WŁOCH Bogusława 52 Wieprz  
3 MOCEK Agnieszka 50 Węgierska Górka  
4 MAŁKIŃSKA Jolanta 34 Cięcina  
5 NOWAKOWSKA Magdalena 39 Cisiec  
6 KUPCZAK Michał Józef 26 Żabnica  
7 RYBARSKI Sebastian 40 Radziechowy  

 

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JARCO Jacek Adam 43 Wieprz  
2 SŁOWY Janusz Tomasz 54 Węgierska Górka  
3 ŚLEZIAK Jadwiga 57 Ciecina  
4 LIZAK Stanisław 57 Radziechowy  
5 TLAŁKA Janina 72 Radziechowy  
6 SOBEL Małgorzata 55 Cisiec  
7 NOWAK-WOJTYŁA Paulina Patrycja 23 Bystra  

 

Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 TWARDYSKO Mirosław 50 Wieprz  
2 KOSIEC Piotr 59 Radziechowy  
3 ZAJĄC Anna 43 Cięcina  
4 STASICA Tomasz Andrzej 38 Żabnica  
5 PAWLUS Jolanta Anna 50 Brzuśnik  
6 KUCHEJDA Jadwiga 67 Bystra  
7 JURASZEK Adam Lucjan 38 Juszczyna  

 

fiddler

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia