sobota, 24, sierpień 2019

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych.

 

 

 

 

 

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2018 r. Druhowie z OSP Cięcina będą w dniach 1-2 grudzień oraz 8-9 grudzień 2018 r. będą rozprowadzać kalendarze wśród mieszkańców naszej miejscowości. Strażacy  podzielą się tym jak służą lokalnej społeczności, ale przede wszystkim zaniosą życzenia szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.

 

Kalendarz jest formą cegiełki na rozwój naszej jednostki, dzięki czemu podnoszone jest bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Gminy. Dziękując wszystkim za okazane dotychczas wsparcie finansowe naszej działalności prosimy o dalszą pomoc.

 

Zebrane w ubiegłym roku środki zostały przekazane na konto. Przeznaczone są one na zakup nowego samochodu ratownictwa technicznego, którego zakup planowany jest na 2019 rok.  Wzmożony ruch tranzytowy na drodze S1 biegnącej przez naszą gminę spowodował znaczny wzrost zdarzeń drogowych.

 

Jednostki OSP to stowarzyszenia, które nie mają stałego, płynnego finansowego. Jedyną formą zarobkowania przez nas jest zbieranie funduszy od sponsorów oraz mieszkańców.

 

Prosimy o przekazanie 1% na rzecz OSP Cięcina. Osoby, które zechcą nas w ten sposób wesprzeć nic nie tracą, a mogą pomóc sobie, bo przecież każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Wspólnie możemy sprawić, że będą jej udzielać osoby odpowiednio przeszkolone i wyposażone w niezbędny sprzęt.

 

W deklaracji PIT jako OPP wybierz więc OSP Cięcina.

 

Nazwa OPP Ochotnicza Straż Pożarna w Cięcinie
KRS: 0000124183
Informacje uzupełniające: OSP Cięcina 34-350 Cięcina, ul. św. Floriana 8, województwo śląskie.

 

 

 

kalendarz_osp_2019   

 

kalendarz_osp_2019

 

Szymon Noga, Prezes OSP Cięcina

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia