sobota, 08, sierpień 2020

Odpust i srebrny jubileusz.

 

 

 

 

 

Wczoraj świętowaliśmy odpust w naszej parafii. W tym roku uroczystości odpustowe zbiegły się ze srebrnym jubileuszem ks. Pawła Danka. W uroczystej sumie odpustowej połączonej z procesją uczestniczyło wielu parafian i gości. Sumie przewodniczył solenizant, a homilię wygłosił jego pierwszy proboszcz z Łodygowic ks. Józef Niedźwiedzki. Nie zabrakło również przedstawiciela z rodzinnej miejscowosci ks. Pawła - Wilamowic. Reprezentował ją ks. Michał Boguta, który był jego "nauczycielem" z lat młodzieńczych. Nie zabrakło pocztów sztandarowch OSP z Cięciny oraz Akcji Katolickiej i grup modlitwnych działajacych w naszj parafii. 

 

Poniżej zapraszamy do fotorelacji:

 

Odpust w Przemienieniu

fot. A. Pietraszek

   

 

Dla przypomnienia artykuł o budowie kościoła Przemienienia Pańskiego

"Prace ciesielskie to była moja robota" - rozmowa z Józefem Markiem

fiddler

 

      

                   

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia