środa, 12, sierpień 2020

Spotkanie władz Gminy z Policją.

 

 

 

 

 

Wczoraj odbyło się spotkanie Wójta Gminy oraz radnych z Komendantem Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce na którym omówiono stan bezpieczeństwa Gminy w kontekście ostatnich włamań do budynków mieszkalnych. W trakcie spotkania, zebrani zapoznali się z działaniami Policji, które mają doprowadzić do szybkiego wykrycia sprawców włamań. Ponadto omówiono sprawę wspólnych działań, które mają pomóc Policji w ujęciu sprawców.

 

Ustalono, że Policja zintensyfikuje swoje działania, wzbogacając je o sugestie zgłaszane w trakcie spotkania. Zostanie opracowany i wysłany apel do mieszkańców Gminy z prośbą o wzmożoną czujność  w obrębie swojej posesji i posesji sąsiedzkich.

 

Komunikat zostanie umieszczony na stronach internetowych gminy, a ponadto dotrze do każdego obywatela poprzez system indywidualnego powiadamiania, a także odczytany na niedzielnych mszach świętych we wszystkich kościołach na terenie naszej gminy.

 

Wójt Gminy i Komendant Policji zwracają się do wszystkich mieszkańców o wzmożoną czujność i pomoc w ujęciu sprawców włamań.

 

Telefon pod który należy zgłaszać niepokojące sytuacje to numer alarmowy 112 oraz Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce 33/867-26-10.

 

 

odblaski

 

 

źródło: UG WG

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia