czwartek, 04, czerwiec 2020

Godzina Łaski w naszej parafii.

 

 

 

 

 

 

Objawiająca się Pierinie Gilli w 1946r. Matka Boża powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

 

Po raz trzeci rok z rzędu grupy modlitewne podjęły się organizacji tej szczególnej Adoracji. W tym roku 8 grudnia przypadło w niedzielę, więc ze zrozumiałych względów to nabożeństwo odbyło się w kościele pw. św. Katarzyny. Było ono też wyjątkowe. W pięknej scenerii naszej zabytkowej świątyni, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, uświetnione pięknymi maryjnymi pieśniami w wykonaniu dorosłej scholi. 

 

odblaski

 

Licznie obecni parafianie modlitwą oraz śpiewem uwielbiali, dziękowali i prosili o łaski Matkę Bożą, naszą Matkę. Adoracja zakończyła się III częścią Różańca, poprowadzoną przez ks. Dawida.

 

„Jeśli kto miłuje, ten śpiewa” twierdził św. Augustyn. Bardzo dziękujemy scholii, że dzięki jej uczestnictwu, mogliśmy jeszcze dogłębniej Matce w Niebie okazać naszą miłość i cześć. Uczestnicy mówili: "czuło się taką błogość, że było żal wychodzić kiedy Godzina dobiegła końca". Już dziś zatem zapraszamy wszystkich parafian i nie tylko, za rok, takie jest życzenie samej Matki Bożej.

Ola

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Biegniemy dla Mai

 
bieg majka

ALS Cięcina 2019

 
als logo

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy

Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
WGmedia
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia