niedziela, 24, styczeń 2021

Swoje i innych. Kalendarze druhów z OSP Cięcina. Podsumowanie roku.

 

 

 

 

 

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2020 r. Druhowie z OSP Cięcina  w dniach 28-29 listopada oraz 5-6 grudzień  2020 r. będą rozprowadzać kalendarze wśród mieszkańców naszej miejscowości. Strażacy  podzielą się tym jak służą lokalnej społeczności, ale przede wszystkim zaniosą życzenia szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku. W tym roku z powodu pandemii coronovirusa dla bezpieczeństwa naszego oraz wszystkich mieszkańców sołectwa Cięcina  druhowie nie będą wchodzić do domów oraz będą wyposażeni w maseczki płyn dezynfekujący i rękawiczki.

 

kalendarz_osp_2020 kalendarz_osp_2020

 

Kalendarz jest formą cegiełki na rozwój naszej jednostki, dzięki czemu podnoszone jest bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Gminy. Dziękując wszystkim za okazane dotychczas wsparcie finansowe naszej działalności prosimy o dalszą pomoc. Rok 2020 nie jest łatwy dla wszystkich z powodu pandemii również dla nas. Pomimo różnego rodzaju obostrzeń udało nam się zrealizować wszystkie cele, z których najważniejszym był nasz jubileusz 115-lecia istnienia naszej jednostki oraz poświęcenie nowego samochodu.

(Kliknij na ponizsze zdjęcie)

 

osp_1910

 

Zebrane w ubiegłym roku środki zostały  Przeznaczone  na doposażenie  nowego samochodu ratownictwa technicznego, który w bieżącym roku został wprowadzony do podziału bojowego naszej jednostki. Nasza jednostka nie spoczywa na laurach i już początkiem grudnia ma trafić do nas fabrycznie nowy quad polaris sportsman xp 1000 wraz z przyczepą do transportu poszkodowanych w ciężkim terenie. Sprzęt ten na pewno przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

 

osp_1910

 

Jednostki OSP to stowarzyszenia, które nie mają stałego, płynnego finansowego. Jedyną formą zarobkowania przez nas jest zbieranie funduszy od sponsorów oraz mieszkańców.

Prosimy o przekazanie 1% na rzecz OSP Cięcina.  Oraz wpłaty na konto, osoby które zechcą nas w ten sposób wesprzeć nic nie tracą, a mogą pomóc sobie, bo przecież każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Wspólnie możemy sprawić, że będą jej udzielać osoby odpowiednio przeszkolone i wyposażone w niezbędny sprzęt.

 

Nr. konta bankowego: 88 8131 0005 0000 0101 2000 0010

 

W deklaracji PIT jako OPP wybierz więc OSP Cięcina.

 

Nazwa OSP Cięcina

 

KRS: 0000124183

 

Informacje uzupełniające: OSP Cięcina 34-350 Cięcina, ul. św. Floriana 8, województwo śląskie.

 

Szymon Noga, Prezes OSP Cięcina

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia