czwartek, 02, luty 2023

Rajd i piknik rowerowy na Zagrodzie.

 

 

 

 

 

Wczoraj nasze Stowarzyszenie zorganizowało piątą już edycję Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Przed Rajdem odbyło się oficjalne otwarcie ekspozycji, łączącej teraźniejszość z przeszłością (przyp. redakcja). Kilka minut po trzynastej wystartowaliśmy spod Szkoły Podstawowej  nr 1 w Cięcinie i po ponad 8 km ścieżką rowerową i drogami gminnymi zajechaliśmy na Zagrodę.

 

 

rajd

 

Tam przy ognisku muzyce i słodkich przysmakach „piknikowaliśmy”. W tym roku zmieniliśmy miejsce „mety” rajdu i piknikowania z pola biwakowego nad leśniczówką w Cięcinie Górnej na Zagrodę Plebańską ze względu na nową ścieżkę rowerową w Cięcinie oraz łatwość w osiągnięciu celu dla wszystkich jej uczestików. Tych starszych i najmłodszych. Cały rajd został zabezpieczony przez zaprzyjaźnionych druhów z OSP Cięcina. Dzięki za wsparcie i mamy nadzieję, że wesprzecie nas w kolejnych imprezach.

 

rajd 

 

Po zregenerowaniu sił zupką przygotowaną przez KGW Cięcina i kiełbaską od Wolnego, najmłodsi uczestnicy rajdu mogli wziąć udział w zawodach na torze „mini-mtb”. Tor i zawody zostały przygotowane prze Piotrka i Tomka z zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Rysianka Team. Dzieciaki po wielkich emocjach zostały obdarowane nagrodami za udział w zawodach akcesoriami i sprzętem rowerowym ufundowanym przez Tygu Sport i Totem Sklep.

 

rajd

 

Dziękuję dla wszystkich uczestników rajd za udział i dla wszystkich za wsparcie i pomoc tej imprezy. Dla ponad osiemdziesięciu starszych i młodszych uczestników V Rodzinnego Rajdu Rowerowego mam nadzieję że był to dobrze spędzony czas.

 

Do zobaczenia za rok!  

 

 

Rowerowa niedziela

 

fiddler

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia