czwartek, 02, luty 2023

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr2 w Cięcinie na podium.

 

 

 

 

 

Wielkie gratulacje dla uczniów: Oliwia Wojtyła, Zuzanna Tomiczek, Piotr Krutak, Rafał Juraszek i przygotowujących ich nauczycieli: Agnieszka Ryczkiewicz i Agnieszka Maślanka za zdobycie pierwszego miejsca i Pucharu Ministra Edukacji i Nauki w ogólnopolskim konkursie HACKEDU, który odbył się w Tauron Arena w Krakowie 19 listopada.

 

 

hacked

 

 

 

Był to największy w Europie konkurs HACKEDU do którego spośród zgłoszeń z setek szkół z całego kraju zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Cięcinie im. Sw. Franciszka z Asyżu. Zdybyli na nim pierwsze miejsce w kategorii języki obce.

 

 

hacked

 

Uczniowie wraz z nauczycielami zostali zaproszeni do przedstawienia „mojej lekcji w szkole jutra” z użyciem nowoczesnego sprzętu z katalogu "Laboratoria Przyszłości". Na wykonanie zadania uczniowie mieli 4 godziny. Zaprezentowali idealną lekcję języka angielskiego z zastosowaniem nagranego profesjonalnym sprzętem reportażu, zaprogramowaniem robota, użyciem gogli vr oraz hologramu 3D, zdobywając tym pierwsze miejsce w kategorii JĘZYKI OBCE. W tym czasie nauczyciele mieli okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących użycia nowoczesnych technologii w nauczaniu. Na uczestników imprezy czekały m.in. stoiska z nowościami w dziedzinie IT, doświadczeniami chemicznymi, robotami.

 

hacked

 

hacked

 

 

 

  

 

fiddler

 

źródło: SP2 w Cięcinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia