niedziela, 10, grudzień 2023

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr2 w Cięcinie na podium.

 

 

 

 

 

Wielkie gratulacje dla uczniów: Oliwia Wojtyła, Zuzanna Tomiczek, Piotr Krutak, Rafał Juraszek i przygotowujących ich nauczycieli: Agnieszka Ryczkiewicz i Agnieszka Maślanka za zdobycie pierwszego miejsca i Pucharu Ministra Edukacji i Nauki w ogólnopolskim konkursie HACKEDU, który odbył się w Tauron Arena w Krakowie 19 listopada.

 

 

hacked

 

 

 

Był to największy w Europie konkurs HACKEDU do którego spośród zgłoszeń z setek szkół z całego kraju zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Cięcinie im. Sw. Franciszka z Asyżu. Zdybyli na nim pierwsze miejsce w kategorii języki obce.

 

 

hacked

 

Uczniowie wraz z nauczycielami zostali zaproszeni do przedstawienia „mojej lekcji w szkole jutra” z użyciem nowoczesnego sprzętu z katalogu "Laboratoria Przyszłości". Na wykonanie zadania uczniowie mieli 4 godziny. Zaprezentowali idealną lekcję języka angielskiego z zastosowaniem nagranego profesjonalnym sprzętem reportażu, zaprogramowaniem robota, użyciem gogli vr oraz hologramu 3D, zdobywając tym pierwsze miejsce w kategorii JĘZYKI OBCE. W tym czasie nauczyciele mieli okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących użycia nowoczesnych technologii w nauczaniu. Na uczestników imprezy czekały m.in. stoiska z nowościami w dziedzinie IT, doświadczeniami chemicznymi, robotami.

 

hacked

 

hacked

 

 

 

  

 

fiddler

 

źródło: SP2 w Cięcinie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy
 
Pomoc dla Grażyny
Pomoc dla Grażyny Witos-Fabian

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia