piątek, 17, sierpień 2018
Już w najbliższą niedzielę święto narciarstwa w Cięcinie - zmagania alpejczyków na Ficońce. To już 34. edycja najstarszych i nabardziej prestiżowych zawodów sportowych w naszej gminie - Pucharu Magury. Zapraszamy.

W ramach zakończenia sezonu zimowego na Ficońce, Koło PTTK Górale organizuje 34. Puchar Magury - zawody cieszące się najdłuższą tradycją, rozpoznawalne nie tylko w naszej gminie, ale i na całej żywiecczyźnie.

Rozpoczęcie przejazdów konkursowych planowane jest na godz. 11:00.

Jak zapowiadają organizatorzy dla najlepszych nie zabraknie drobnych upominków i dyplomów, nie zabraknie z pewnością także sportowych emocji i dobrej atmosfery, jaka od zawsze towarzyszyła tej imprezie.

Szczególne brawa należą się organizatorom z Koła PTTK Górale, którzy mimo licznych trudności podjęli się zorganizowania imprezy zachowując jej ciągłość. W ubiegłym roku zawody miały charakter nieoficjalny, jednak co najważniejsze odbyły się, w tym roku "Górale" zastrzegają, że również będzie skromnie, za to za rok - jubileuszowy 35. Puchar Magury zostanie zorganizowany ze zdecydowanie większym rozmachem należnym tej imprezie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich narciarzy i kibiców. Nie może Was zabraknąć w niedzielę na Ficońce.

 


Już w niedzielę na portalu relacja i fotogaleria z 34. Pucharu Magury.

Komentarze   

0 #4 HARNAŚ 2009-03-04 23:29
A
co to?????? Jest jakiś drugi HARNAŚ oprócz mnie?????
Ten komentarz oczywiście spoko. Brawo dla górali ale napisz go sobie kolego pod własnym loginem nie pod moim:-))
0 #3 HARNAŚ 2009-03-04 21:05
Bardzo się ciesze że Puchar Magury jednak się odbędzie:-)) Tylko boje się jednego żeby do niedzieli był jeszcze śnieg.Bo jestem na miejscu i mam obraz sprawy jak na dłoni.Po dzisiejszym i wczorajszym dniu z ponad metrowej pokrywy śnieżnej zostało biedne trzydzieści
może trzydzieści pięć centymetrów
a mamy dopiero środe jeżeli halny będzie wiał jeszcze dwa dni a temperatura będzie w nocy i w dzień plusowa
to na niedziele może się okazać
że niema po czym jeździć.Oby tylko utrzymał się ten śnieg...Pozdraw iam i gratuluje organizatorom:- ))
0 #2 HARNAŚ 2009-03-04 21:02
Brawo dla Górali 100 % popracia
0 #1 woql 2009-03-04 20:31
Szacunek dla Was Organizatorzy i do zobaczenia w niedzielę na Ficońce

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia