wtorek, 21, wrzesień 2021

Zawody w biegach górskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody w biegach górskich są adresowane zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych. Impreza, której celem jest zdobycie Hali Rysianki (1324 m n.p.m.)  kończy cykl biegów pn. „Złota 50 – tka” (za zaliczenie cyklu uznaje się udział w 3 biegach: Biegu na Pilsko, Biegu na Żar oraz Biegu na Rysiankę). W ramach zawodów odbywają się także Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w biegach górskich.

 

Do dnia 31.08.2021 r. można dokonać zapisów wraz z wniesieniem opłaty startowej w kwocie 50 zł na konto Organizatora (dane w regulaminie). Termin płatności to 3 dni od dnia przesłania formularza zgłoszeniowego. Zapisów można dokonać na stronie https://bgtimesport.pl/zawody/biegi/id/532.  

 

 


 

 

beskidzkie_lekcej

 

 

Limit miejsc wynosi 150 osób. W ramach wpisowego zawodnicy otrzymują: pamiątkowy medal, posiłek, udział w biegach, pomiar czasu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizatorem: tel. 33/864-21-87 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

źródło: OPG

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Przekaż 1% podatku dla Juli Białoń

Radio Cięcina

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia