środa, 23, maj 2018

Po wiosennym rajdzie czas na kolejną górską eskapadę.

Nasza redakcja, wraz z grupą miłośników Beskidów organizuje nocne wyjście na Romankę, którego celem oprócz samego wędrowania o dosyć nietypowej porze będzie obserwacja wschodu słońca na Hali Łyśniowskiej między Romanką, a masywem Rysianki i Lipowskiej. Wyjście planowane jest na 27 czerwca, tuż po przypadającej 3 dni wcześniej Nocy Świętojańskiej.

Start wyznaczamy na godzinę 19:00 - na końcowym przystanku w Cięcinie Górnej. O północy planujemy wejść na szczyt Romanki, gdzie (w miarę możliwości i znalezienia odpowiedniego miejsca) rozpalimy ognisko. Około godziny 2:00 zejdziemy na Halę Łyśniowską, gdzie wspólnie będziemy obserwować wschód słońca.

Na wyprawę zabieramy latarki (tzw. czołówki), pochodnie ewentualnie inne "oświetlenie", sprzęt fotograficzny (bo piękne widoki gwarantowane), prowiant i oczywiście... dobry nastrój.

Tradycja nocnych eksploracji gór i obserwacji wschodu słońca szczególnie zakorzeniła się na Babiej Górze, gdzie co roku, w okolicach 24. czerwca gromadzi się mnóstwo miłośników Beskidów i wędrówek górskich. My chcemy zapoczątkować nową tradycję w naszej miejscowości, dlatego zapraszamy na imprezę o tyle nietypową co fascynującą.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. - +48 606 573 844

Pragniemy również poinformować, że każdy z uczestników wędruje na własną odpowiedzialność.

Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w eskapadzie, jednak tylko pod opieką rodzica lub opiekuna.

 

Komentarze   

0 #9 gabrielaa 2009-06-23 10:56
Dzięki za info.
Oby pogoda się wyklarowała , czego wszystkim uczestnikom nocnego wyjścia w góry życzę :-)
0 #8 Redakcja 2009-06-22 23:00
Miejmy nadzieję, że pogoda się wyklaruje.
Na tę chwilę wszystko zostaje aktualne.

Dokładne info pojawi się na portalu, ew. komunikat o odwołaniu wyjścia również - jednak wierzymy, że wszystko się uda i nie będzie takiej konieczności ;-)
0 #7 gabriela 2009-06-22 21:23
Czy mimo zapowiadanej złej pogody wyjście jest akualne?
0 #6 Mariusz Kąkol-Harnaś 2009-06-08 17:13
No to widzę ze ekipa faktycznie dopisze.Bardzo się ciesze że coś się zaczyna dziać w naszej wsi i idzie to wszystko w dobrym kierunku...Tylk o tak dalej a niedługo o naszej wsi zacznie być głośno.Takie wypady to piękna sprawa.Będzie nas duża grupa a jak wiadomo czym więcej głów tym więcej pomysłów, więc może jeszcze po drodze wymyślimy coś ciekawego żeby wreszcie ta Cięcina zaczęła żyć i przyciągać uwagę innych...Pozdra wiam...
0 #5 CinCina 2009-06-08 15:19
No pewnie, że tak...:-)
0 #4 woql 2009-06-07 20:01
Czyli mam rozumieć, że CinCina również będzie na trasie 27. czerwca?
0 #3 CinCina 2009-06-07 15:48
Zabawa na pewno będzie świetna zwłaszcza jak będzie po górolsku...
0 #2 Mariusz Kąkol-Harnaś 2009-06-06 18:27
Ja tez myślę ze zbierze się ekipa i ruszymy na pierwszą nocną wyprawę z Portalem:-))Na samą myśl o tym już się ciesze.Pomysł pierwsza klasa.Myślę że nie tylko będzie pięknie ale wesoło i po górolsku:-) Byłem już na kilku takich wyprawach i mogę powiedzieć że wrażenia gwarantowane.A przy pięknej pogodzie widoki będą niepowtarzalne. A wiec 27 spotykamy się na ostatnim przystanku i idziemy na Zboj:-))) Pozdrawiam
0 #1 CinCina 2009-06-06 10:36
Świetny pomysł naprawdę gratuluje!!!
Na pewno zbierze się wielu chętnych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia