sobota, 02, marzec 2024
Normal 0 21

Normal 0 21

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DO KORZYSTANIA Z OFERTY

NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "AKUKU"

 

URODZINY:

Chcesz sprawić swojemu dziecku niespodziankę na urodziny? Zorganizuj dla niego przyjęcie urodzinowe z "AKUKU". Do wyboru masz kilka propozycji – od tradycyjnego przyjęcia urodzinowego z zabawami, tortem, balonikami, serpentynami itd. do przyjęcia „na Dzikim Zachodzie” lub balu u Księżniczki.

Całość prowadzona przez animatora zabaw, który zapewni moc atrakcji dla wszystkich uczestników.

Możliwość także zamówienia Klowna :)

Zapraszamy w każdy dzień tygodnia od 17.00 lub w soboty od 15.00

Normal 0 21

ZAJĘCIA DODATKOWE:

RUCH ROZWIJAJĄCY WERONIKI SHERBOURNE: to propozycja zabaw wspólnie z rodzicami (na zajęciach uczestniczą dzieci z przynajmniej jednym rodzicem lub opiekunem); powróć do czasu dzieciństwa i przyjdź pobawić się ze swoim maluszkiem; ruch rozwijający to system ćwiczeń, który pomaga dzieciom lepiej funkcjonować w grupie, uczy zachowań społecznych oraz poprawia relacje pomiędzy dziećmi oraz, co najważniejsze, pomiędzy dziećmi a rodzicami; podczas zabaw dzieci są „wleczone” po podłodze, masowane, turlane, wożone na plecach oraz mają możliwość zabawy „magiczną chustą”.

proponowany termin – piątek, 16.00

ZABAWY FunDamentalne: jak rozwijać zdolności swojego dziecka? Jak stymulować jego rozwój w zakresie czytania, pisania, kreatywności, poprawy jego zdolności percepcji 5 zmysłami? Tego dowiesz się z zabaw FunDamentalnych. W dobie wszechogarniającej informatyzacji dostrzegamy coraz mniejszą umiejętność naszych pociech do kreatywnego i twórczego myślenia (aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nagle na tydzień zabrakło elektryczności), czyli tego, co charakteryzowało poprzednie pokolenia – zabawy właściwie „niczym”. Podczas zajęć wykorzystywane są także metody kinezjologii edukacyjnej Paula Dennisona (tzw. gimnastyki mózgu), która pomaga dzieciom rozwijać swoje zdolności intelektualne poprzez proste ćwiczenia aktywizujące i stymulujące układ nerwowy.

proponowany termin – środa, 16.00

BASEN: zalet zabaw w wodzie oraz tego, jak cenna jest umiejętność pływania, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało poprawną sylwetkę, motorykę całego ciała oraz po prostu nauczyło się pływać zapraszamy na nasze zajęcia.

Planujemy utworzyć dwie grupy: Maluszki – dzieci 2,5 do 4 lat, które w zajęciach będą uczestniczyły z rodzicami lub opiekunami oraz Starszaki – dzieci 4 do 6 lat, które w zajęciach będą uczestniczyły bez pomocy rodziców lub opiekunów oczywiście pod czujnym okiem instruktora. Zajęcia odbywać się będą w OW „Wrzos” w Węgierskiej Górce przy ul. Parkowej 11.

proponowane terminy – Maluszki: sobota, 14.00; Starszaki: piątek, 14.00

FITNESS DLA MAM: Chciałabyś poprawić swoją kondycję? Nie masz z kim zostawić swojego maluszka? Przyjdź do nas na zajęcia fitness (także step i TBC - total body condition) specjalnie dla kobiet, które pragną zrobić coś dla siebie. Gdy Ty będziesz korzystała ze swoich „5 minut” swobody, my zaopiekujemy się Twoim maluszkiem (przyjmujemy dzieci powyżej 2 roku życia).

Jeśli nie masz dziecka i chciałabyś uczęszczać na zajęcia? Nic nie szkodzi ;) Ciebie także zapraszamy!

Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki od godziny 18.00

GRUPA ZABAWOWA: to świetna propozycja dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat.

Grupa zabawowa to zajęcia dla dzieci i ich rodziców lub opiekunów pod opieką pedagoga. Zajęcia skoncentrowane są na swobodnej zabawie dzieci, jednocześnie zapewniają rodzicom wsparcie i umożliwiają wymianę doświadczeń z innymi rodzicami.

Zanim Twój maluszek pójdzie do przedszkola już teraz możesz przekonać się, jakie zalety ma dla niego przebywanie z grupą rówieśników (rodzice mają przy okazji możliwość poznania innych rodziców oraz podyskutowania przy kawie i ciastku).

Grupa zabawowa to także propozycja dla rodziców, którzy potrzebują kilkugodzinnej opieki dla swojego dziecka jadąc na zakupy „do miasta”.

Proponowany termin – sobota 9.00 – 13.00

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kronika Cięciny

 
als logo
 
Akcja Renowacja
  


Nasi partnerzy


 
Arkom logo
rysianka_team
Żywiec Zdrój logo
mcd electronics
Przedszkole AKUKU
mcd electronics
 
Pomoc dla Marcina Walusiaka
Pomoc dla Majki Galica

Facebook

 fb

 
 
Pomoc dla Majki Galica
Pomoc dla Michała Gluzy
 
Pomoc dla Grażyny
Pomoc dla Grażyny Witos-Fabian

Komentarze | Ostatnio dodane

Fotoforum | Ostatnio dodane zdjęcia